ولی اله خسروی رئیس هیات فوتبال استان لرستان در پیامی، ۱۴خرداد سالروز عروج ملکوتی امام راحل و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش صدای منتقد به نقل از روابط عمومی وامور فرهنگی هیات فوتبال لرستان متن پیام ولی خسروی رئیس هیات فوتبال استان به شرح زیر است:

۱۴خرداد ماه یادآور مصیبت عظیم و جانکاه ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) است. شخصیتی که در پرتو ایمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسینی و اتحاد مردم و با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگی‌ناپذیر توانست کاخ ظلم و ستم طاغوت را فرو ریزد و پرچم باشکوه حق و حقیقت را برافراشته نماید.

یوم الله ۱۵خرداد، یادآور روزی است که ملت مسلمان ایران در دفاع از ارزش های اسلامی سینه سپر کردند و در مقابل آماج گلوله‌های رژیم سفاک پهلوی سرافرازانه ایستادند تا اسلام و ارزش‌های ناب اسلامی باقی و ماندگار باشد. این روز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمرنشستن اراده‌ ملت بزرگ ایران است. حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری پیامبرگونه خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ فوتبال استان لرستان سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران با وفایش در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و عموم مردم شریف ایران عزیز، به ویژه هم استانی های عزیز تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه‌های داخلی و بین المللی مسئلت دارم.