سجاد کاظمی مدیر حمل و نقل سازمان شهرداری خرم آباد از طرح ساماندهی ترمینال برو استانی در جهت رفاه حال مسافران عزیز برای اولین بار در خرم آباد خبر داد.

به گزارش صدای منتقد ٬با توجه به درخواست های متعدد همشهریان عزیز و مسئولین، طرح ساماندهی ترمینال برو استانی در جهت رفاه حال مسافران عزیز برای اولین بار و جهت جلوگیری از ناهنجاریهای اجتماعی و امنیتی توسط عده ای در حال انجام میباشد.

در این طرح ورود خودروهای شخصی به داخل ترمینال جهت مسافر کشی و استفاده بعنوان پارکینگ ممنوع بوده و مسافران عزیز میتوانند از تاکسی های درون ترمینال با کرایه قیمت مصوب استفاده کنند.

پارکینگ برای پرسنل تعاونی ها و مجموعه ترمینال در نظر گرفته شده ..و برای عزیزانی که در کوتاه مدت در چند ساعت قصد توقف دارند پارکینگ مجزایی شکل گرفته و عزیزان میتوانند انجا توقف کنند.

ورود وسایل نقلیه باربر اعم از وانت و …با هماهنگی تعاونی دارها و انبار دارها بلامانع است

باتوجه به اینکه اتوبوس ها از حمل وسایل سنگین و بار قاچاق منع هستند و انبار های تعاونی بعنوان انبار توشه تعاونی ها هستند لذا از ورود بار سنگین و قاچاق به ترمینال جلوگیری میشود …ضمنا از دستگاه های نظارتی قاچاق کالا و ارز و تعزیرات و اتاق اصناف و اتحادیه ها تقاضا داریم به این موضوع ورود کرده و در این طرح همکاری کنند