مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: پیگیر نهایی شدن انتصاب فردی توانمند و پرتلاش در حوزه معاونت جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان خواهیم بود.

به گزارش صدای منتقد، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان درواکنش به سقوط 15 پله ای حوزه جوانان این اداره کل گفت: معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان در تایید گزینه‌های پیشنهادی معاونت جوانان لرستان حساسیت و وسواس زیادی به خرج داده تا بهترین گزینه و با برنامه‌ترین فرد در حوزه جوانان شروع بکار کند.

 

آرش قیاسیان با توجه به انتقاد رسانه ها در خصوص تعلل در انتصاب معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: در سفر آقای یامین‌پور متاسفانه علی‌رغم زحمات و کارهای خوبی که انجام شد، ضعف در ارائه عملکرد و انعکاس گزارش تلاش‌ها و عدم تعامل سازنده با وزارت از طرف معاونت سابق باعث شد که زحمات این حوزه دیده نشود و بلافاصله در راستای اصلاح امور و ایجاد پویایی و تحرک تصمیم به تغییرات گرفته شد.

 

وی اظهار داشت: در همان روزهای ابتدایی چند گزینه از نیروهای جوان، باتجربه و با برنامه به معاونت جوانان وزارتخانه معرفی کردیم که حساسیت شخص معاون جوانان وزارت، نسبت به جوانان لرستان و اعتقاد به این ظرفیت مهم و تاکید به خدمت به این قشر، باعث طولانی شدن این انتصاب شده است.

 

قیاسیان با توجه به اینکه البته نگذاشتیم در این مدت کارهای مربوط به امور جوانان روی زمین بماند تصریح کرد: از انتقادات سازنده استقبال می‌کنیم و از همین رو پیگیر نهایی شدن انتصاب فردی توانمند و پرتلاش در حوزه معاونت جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان خواهیم بود. 

 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد