در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول خیبر خرم آباد فردا شنبه در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز مهمان استقلال خوزستان است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی صدای منتقد، خیبر خرم آباد واستقلال خوزستان دو. تیم قدیمی، با اصالت وپر هوادارغرب وجنوب کشور در هفته سوم دور برگشت در حالی در برابر هم قرار می گیرند که دو تیم با مربیان سرشناس خود ویسی ومهابادی با دو باخت تلخ نیم فصل دوم را متزلزل شروع کردند.

خیبر خرم آباد که با حمایت های ستودنی وفوق تصور دکتر مسعود عبدی مالک جوان و کاملا اشنا با علم ورزش قهرمانی در سرزمین مادری پس از سالها نام پر آوازه خیبر را با سرمایه گذاری خود در فوتبال ایران زنده کرده، در یکی از حساس ترین بازیهای چندسال اخیر خود جدال سخت ونفس گیری با تیم پر مهره وقدیمی استقلال خوزستان خواهد داشت.

عبدالله ویسی مربی صاحب نام وبا اخلاق خیبردر سرزمین مادری وزادگاه خود برای فرار از بحران وماندن در جمع مدعیان صعود راهی جز پیروزی بر تیم سابق خود ندارد.

ویسی وخادمی مربیان فنی خیبر که شناخت خـوبی از نقاط، ضعف وقوت استقلال خوزستان دارند می خواهند با قربانی کردن حریف زخمی خود همچنان خود را مدعی جدی صعود قرار دهند.

در این میان نقش بازیکنان خوب، فنی وکاملا تاثیر گذار خوزستانی، خیبر در این جدال همچون حسین پور حمیدی، آرش افشین، علی مغنمیان، رحیم آلبوغبیش درکنار بازیکنان بسیار خوبی همچون محسن طرحانی، امید سام کن،حسین شهابی،محمود بیرانوند، مهردادقنبری، میلاد غریبی وحمید رضا دیو سالار می تواند کفه ترازو را برای برتری خیبر سنگین تر کند.

استقلال خوزستان هم با مربی سرشناس خود داود مهابادی که از فوتبال لرستان وخیبر شناخت کافی دارد با توجه به نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار نباید غافل شد.

این تیم در نیم فصل با دو خرید گرانقیمت خود رحیم زهیوی از نفت آبادان ومجتبی لطفی کاپیتان نفت مسجد سلیمان می خواهد اسب هود را برای صعود زین کند.

برنده بازی فردا می تواند امید های خود را همچنان برایصعود به لیگ برتر زنده نگه دارد.

خبر: محمود داودی نژاد