کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد و چگنی اظهار کرد: یک نماینده صرفا نباید سطح و تفکرات خود را در حد طایفه،شهر یا استان ببیند بلکه یک نماینده خوب باید اقتدار ملی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری صدای منتقد؛ دکتر محمد علی رستمی کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد و چگنی در نشست خبری با اصحاب رسانه،افزود: با توجه به توانایی‌هایی که دارم می‌توانم برای حوزه انتخابیه خود مفید باشم که در این راستا از ظرفیت فرهیختگان و نخبگان استفاده خواهم کرد.

وی ادامه داد: بنده برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی وابسته به هیچ گروه و حزبی نیستم و برای خدمت به مردم وارد این عرصه شده ام.

کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان خرم آباد و چگنی بیان کرد: دره خرم آباد را می‌توان به عنوان یک منطقه تجاری لحاظ کرد و با توجه به اینکه سرشاخه‌های این شهر از شمال به جنوب اتصال دارد می‌توان به عنوان یک منطقه تجاری ویژه از آن استفاده نمود.

رستمی با اشاره به حوزه گردشگری خاطرنشان کرد: لرستان در حوزه گردشگری از پتانسیل خوبی برخوردار است که باید بتوان زیرساخت‌های این حوزه را برای اشتغال زایی بیشتر محیا کرد.

وی با اشاره به اینکه می‌توان کارگاه غیر فعال شهرک صنعتی را راه اندازی کرد، یادآور شد: با فعال کردن کارگاه‌های غیر فعال در شهرک‌های صنعتی استان می‌توان در حال حاضر برای ۶ هزار نفر اشتغال زایی ایجاد کرد.

وی تاکید کرد:همه مردم با مشارکت قوی در انتخابات روبرو باید یک انتخاب آگاهانه داشته باشند تا بتوان سربلندی استان را رقم زد.

انتهای پیام

خبرنگار :رضا میرزایی