صبح امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه مراسم افتتاحیه سالن باستانی و تکمیل تجهیز سالن چند منظوره مجموعه ورزشی زاغه با حضور سید آرش قیاسیان مدیرکل ورزش و جوانان استان و حجه السلام طاهری امام جمعه شهر زاغه برگزار شد

شایان ذکر است در این مراسم بخشدار و تعدادی از مسؤلان محلی و مردم شهر زاغه حضور داشتند

سید آرش قیاسیان در حاشیه این مراسم طی گفتگویی با روابط عمومی این اداره کل با اشاره پروژه های آماده افتتاح در استان گفت: تعدا 10 طرح ورزشی در استان مراحل ساخت آنها به پایان رسیده و در دهه فجر به بهره برداری می رسند .

وی افزود :این تعداد پروژه ها عبارتند از : چمن مصنوعی بزرگ رومشگا، سالن ورزشی گل جرد ازنا، چمن مصنوعی قلعه نصیر پلدختر، چمن مصنوعی امام علی بروجرد، چمن مصنوعی رسالت بروجرد، چمن مصنوعی اسدخانی بروجرد، چمن مصنوعی ده پیر خرم آباد، چمن مصنوعی جلگه خلج پلدختر، سالن چند منظوره رومشکان و چمن مصنوعی شهرک قدس دورود می باشند که طی روزهای آینده با حضور مسئولان استانی به بهره برداری می رسند.

قیاسیان در رابطه اعتبار هزینه شده برای این مقدار پروژه گفت : در مجموع برای این تعداد طرح 470 میلیارد ریال اعتبار صرف شده که مقدار 17000 مترمربع فضای ورزشی جدید به سرانه ورزش استان اضافه می گردد.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین از افتتاح و بهره برداری از ورزشگاه جدید خرم آباد نیز خبر داد و عنوان کرد : این پروژه که بزرگترین پروژه ورزشی استان است اواخر اسفندماه با حضور رییس جمهور افتتاح خواهد شد