حجت‌الاسلام هبت‌اله هاشمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان ازمهندس بهروز بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان به دلیل عملکرد مطلوب در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی، یارنه ای خرید ، ساخت و تعمیر مسکن خانواده شهدا وایثارگران تقدیر کرد.

به گزارش صدای منتقد ،حجت‌الاسلام دکتر هبت‌اله هاشمی مدیرکل بنیاد شهید امور ایثارگران در جریان دیدار با مهندس بهروز بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه استان لرستان با اهدای لوح تقدیر از مسوولان مدیریت وکارکنان بانک رفاه کارگران استان لرستان تقدیر کرد.
وی اظهار داشت: رفع مشکل مسکن خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد است و مسئولان مربوطه در جهت خانه‌دار شدن این قشر معظم جامعه تمام تلاش خود را انجام می دهندکه همکاری بانک رفاه کارگران استان با بنیاد در این خصوص با تحقق پرداختی، بیش از ۹۶درصدی ستودنی است.
بهروز بالاوندی مدیرشعب بنیاد رفاه کارگران استان لرستان ضمن خوش آمد گویی به مدیرکل و کارشناسان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به شهداء وخانواده شهداوایثارگران را از وظایف همه مسئولین و مردم برشمرد و آن را از افتخارات بانک رفاه کارگران دانست و در ادامه اظهار داشت ما هرچه تلاش کنیم نمی توانیم گوشه ای از حق شهدا که بر ما دارند را ادا نمائیم ولی در حد وسع و توان باید به وظیفه خود در قبال خدمت به آنان و خانواده های معظم شان تلاش نمائیم.
مدیر شعب بانک رفاه استان لرستان در این دیدار از عملکرد مطلوب اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در پیگیری وجدیت در تبدیل وضعیت فرزندان خانواده شهدا وایثارگر وتوجه جدی به خانواده معزز شهدا از تعامل دو سویه با بانک رفاه استان قدر دانی کرد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته تاکنون طبق سهمیه ابلاغی از مجموع ۲۶۰ فقره سهمیه اختصاصی بابت قرض الحسنه مشاغل خانگی وساخت و خرید مسکن خانواده شهدا و ایثارگران استان ، به تعداد ۲۵۳ فقره معادل ۹۶درصد کل تسهیلات به مبلغ ۵۰۷میلیارد به مشمولین این طرح پرداخت شده که مابقی متقاضیان نیز در صورت مراجعه وتشکیل پرونده در اسرع وقت تسهیلات مربوطه پرداخت خواهد شد.
در این دیداردکتر افشین قنبری معاون سلامت، کامین ملکی روابط عمومی ومحمود ذهابی رئیس اشتغال اداره کل بنیاد شهید لرستان و عبدالرضا کزازی رئیس حوزه حراست بانک رفاه وامیر محمود داودی نژاد روابط عمومی حضور داشتند.