استاندار لرستان بمنظور پیگیری تکمیل ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری خرم آباد با رییس سازمان مجری و تاسیسات دولتی و عمومی کشور دیدار کرد.

به گزارش  صدای منتقد ، جلسه دکتر فرهاد زیویار با نبیان ریاست سازمان مجری راه و شهرسازی کشور در خصوص حل مشکلات استادیوم ۱۵۰۰۰ نفری شهرستان خرم‌آباد با حضور دالوند معاونت عمرانی و قیاسیان مدیر کل ورزش و جوانان جهت تسریع در امورات ساخت و ساز و تکمیل استادیوم و رفع مشکلات در تهران برگزار شد .

ضمنا در این نشست مشکلات و علل کندی پیشرفت فیزیکی استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان بروجرد مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید که با حمایت دکتر زیویار مشکلات استادیوم مذکور نیز مرتفع گردد

در این نشست نبییان از مساعدت دکتر زیویار جهت تسریع و کمک مالی ۴۰ میلیاردی به پروژه نهایت تقدیر و تشکر را داشتند .

همچنین سازمان مجری تاسیسات دولتی و عمومی متعهد شد تا پایان تیر ماه با کمک شرکت مشاور محوطه سازی ، اتمام دو چمن طبیعی ، نازک کاری و رفع نواقص را انجام دهد .

نگاه ویژه استاندار ورزشدوست و ساعی استان که در کلیه حوزه های ورزش و جوانان استان با نگاه مدبرانه خود چشم و چراغ ورزش را در این دوره مدیریتی رابه بهترین شکل ممکن در توجه جدی به ورزش قهرمانی و قهرمانان ملی ،نگاه به توسعه سرانه فضای ورزشی و حوزه جوانان روشن کرده نشان از توجه جدی مرد اول صدارت استان در مقوله پر مخاطب ورزش است.

لازم به ذکر است این پروژه قرار است تا پایان تیرماه جهت افتتاح استادیوم با حضور ریاست محترم جمهور تکمیل و به بهره برداری برسد.

خبرنگار: امیر محمود داودی نژاد