استاندار لرستان روز جمعه با حضور در مرکز سامد «سامانه ارتباطات مردم و دولت» به منظور گفتگو با مردم و رفع مسایل و مشکلات مطرح شده دستورات لازم را برای پیگیری و تحقق مطالبات قانونی شهروندان صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در حاشیه برنامه سامد با بیان اینکه بیشتر درخواست‌ها در حوزه خود اشتغالی است، اظهار کرد: خوشبختانه امروز مردم فارغ از درخواست اشتغال در دستگاه‌های دولتی، با توجه به خلاقیت‌ها و توانایی‌های خود در حوزه اشتغال‌زایی تقاضاهایی برای رفع موانع و مشکلات داشتند تا بتوانند در این مسیر سرمایه‌گذاری کنند.

وی افزود: مطالبات و مشکلات برخی از تماس گیرندگان در حوزه زیرساخت‌ها از جمله راه‌های شهری و روستایی، مبلمان شهری و ساخت‌ و سازهای غیر مجاز، آنتن‌دهی صدا و سیما، مسکن ملی و برخی از واحد‌های صنعتی بود که پس از گفتگو دستورات لازم برای پیگیری و رفع مشکلات از طریق دستگاه‌های مربوطه صادر شد.

سامانه سامد با هدف تمهید شرایط لازم برای برقراری ارتباطات موثر و کارآمد و نیز پاسخ‌گویی سریع و صحیح به مسائل و مشکلات مردم در رابطه با دستگاه‌های اجرایی راه اندازی شده است.

سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت، راهبردی برای خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان و پل بی‌واسطه ارتباط مردم با مدیران بوده و با حذف بسیاری از فرآیندهای طولانی و زمانبر اداری علاوه بر حل مشکلات مردم، میزان رضایتمندی بالایی نیز در جامعه داشته است.