مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت : لرستان در حال حاضر تعداد ۲۶ قهرمان در سطح مختلف دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان ، سید آرش قیاسیان در مراسم اعیاد شعبانیه و بزرگداشت روز پاسدار که در زورخانه شهید شاپور نعمت الهی با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان برگزار شد، گفت : حضور فرماندهان سپاه در کنار ورزش همیشه مایه دلگرمی و انگیزه جامعه ورزش است .

وی افزود : تلاشهای بسیج ورزشکاران در ورزش استان تلاشی بسیار موثر و روحیه بخش برای ورزشکاران است و هم افزایی و همکاری بسیج ورزشکاران و هیات پهلوانی و زورخانه ای در برگزاری این مراسمات جای تقدیر و تشکر دارد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه با اشاره به وضعیت ورزش استان گفت : تعداد ۷۱ هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ها و سطوح مختلف در حال فعالیت می باشند .

قیاسیان افزود : خوشبختانه ورزش لرستان ۹۶ ملی پوش در رشته های مختلف در سطح ملی داشته که نشان از ظرفیت و پتانسیل فوق العاده فرزندان لرستانی در ورزش کشور دارد .

سید آرش قیاسیان تصریح کرد : تا به امروز ۲۵ قهرمان از لرستان برای کشور عناوین قهرمانی کسب کردند که نیاز است سایر دستگاه‌های اجرایی استان در این مسیر مستعد، ورزش استان را کمک و حمایت نمایند .

وی به بزرگترین پروژه ورزش استان پرداخت و گفت : با نگاه عدالت محور دولت سیزدهم و حمایت های بی شائبه استاندار ، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد بعنوان بزرگترین پروژه ورزشی لرستان پس از سالها توقف ، تکمیل و در آستانه بهره‌برداری قرار دارد