استاندار لرستان گفت:در لرستان، همواره این شرایط و وضعیت وجود دارد، متأسفانه قضاوت‌ها به‌صورت شتاب‌زده و غیرمنصفانه مطرح می‌شود.

به گزارش صدای منتقد ؛ فرهاد زیویار امروز یکشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به حواشی و انتقادات مطرح شده در فضای مجازی از سوی برخی افراد در رابطه با فضای انتخاباتی استان، اظهار داشت: در لرستان، همواره این شرایط و وضعیت وجود دارد، متأسفانه قضاوت‌ها به‌صورت شتاب‌زده و غیرمنصفانه مطرح می‌شود.

وی عنوان کرد: متأسفانه در قضاوت‌کردن، انصاف را به خرج نمی‌دهیم.

استاندار لرستان با تأکید بر اینکه البته تعداد این افراد که دست به این گونه قضاوت‌ها در فضای مجازی می‌زنند محدود هستند و رسانه‌های رسمی، تجربه، علم، انصاف و تعهد لازم را دارند، وقتی هم می‌خواهند نقد کنند، هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت را مطرح می‌کنند، گفت: مباحثی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، فقط قضاوت عجولانه است.

زیویار، افزود: آن‌قدر دستگاه‌های نظارتی، تیم‌های بازرسی، نهادها و تجربیات ۴۵ ساله نظام وجود دارد که مدیران به‌سادگی نمی‌توانند در حوزه انتخابات دخالتی داشته باشند، اگر موردی هم باشد قطعاً دستگاه‌های متولی به آنها رسیدگی خواهند کرد.

وی گفت: ما اعتقاد داریم که مردم خودشان قضاوت می‌کنند، ما بدون حاشیه کار خود را تا کنون انجام داده‌ایم، از حالا به بعد هم به همین‌گونه خواهد بود.

استاندار لرستان اظهار داشت: تعداد بسیاری از رسانه های لرستان تجربه، علم، انصاف و تعهد لازم را داشته و نقاط ضعف و قوت را با هم مطرح می کنند ، کمتر از یک درصد با اثرگذاری منفی قضاوت عجولانه دارند که این قضاوت های شتابزده و غیرمنصفانه در رابطه با افراد مختلف و دولت وجود داشته است.

زیویار تصریح کرد: مردم به واقعیات آگاه هستند و قضاوت های شتابزده و غیرمنصفانه تعداد بسیار کمی از رسانه ها را نمی پذیرند.

استاندار لرستان در خصوص مشکلات پیش روی نهضت ملی مسکن در استان هم گفت: نهضت مسکن ملی در استان با چند مانع از جمله مشکلات و تامین زمین به ویژه در خرم‌آباد مواجه بود.

زیویار بیان کرد: موضوع دیگر مشکلات بانک‌ها بود که بهانه آنها منابع و مصارف است، درست است در استان مصارف از منابع بیشتر است اما در نهضت ملی مسکن منابع و مصارف معیار نیست و قرار است همه پای کار بیایند.

وی خاطرنشان کرد: با صحبت‌هایی که با وزارت راه و شهرسازی، بانک مرکزی انجام شده همچنین جلسات شورای عالی مسکن به دنبال رفع این موانع هستیم.

استاندار لرستان در خصوص عدم همکاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ازدواج و جوانی جمعیت هم، تاکید کرد: بانک‌ها باید در دو ماه باقیمانده این عدم همکاری را جبران، کنند در غیر این صورت ممکن است با آنها برخورد شود.

انتهای پیام

خبرنگار ؛امیر محمود داودی نژاد