تفاهم‌نامه همکاری آموزش و پرورش با شرکت پگاه لرستان در راستای اجرای طرح توزیع شیر مدارس امضا شد.

به گزارش صدای منتقد،تفاهم نامه تولید و توزیع شیر استرلیزه رایگان دانش آموزی،طی نشستی که با حضور پرویز عبدی،معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی آموزش و پرورش،روزبه کوشکی،مدیرعامل شرکت پگاه لرستان و همچنین جمعی از معاونین و مدیران هر دو مجموعه به میزبانی پگاه لرستان برگزار شد،پس از بررسی و ارائه نظرات،به امضای طرفین رسید.

پرویز عبدی،معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان از بهره مندی رایگان ۱۸۰ هزار دانش آموز ابتدایی لرستان با طرح توزیع شیر دانش آموزی خبر داد.

وی با تقدیر از مدیرعامل و کارکنان شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان به پاس همکاری در بحث تامین و توزیع شیر،گفت:با پیگیری های بعمل آمده از سوی استاندار و معاون اقتصادی وی و همچنین مدیرکل آموزش و پرورش لرستان،بزودی توزیع شیر رایگان به صورت دو نوبت در هفته برای دانش آموزان جامعه هدف صورت می پذیرد.

عبدی،حفظ سلامت جسمی دانش آموزان را به عنوان یک برنامه اولویت دار در استان عنوان کرد و افزود:بر این اساس آموزش و پرورش لرستان از همه ظرفیت‌های موجود برای اجرای منسجم طرح توزیع رایگان شیر در مدارس استفاده خواهد کرد.

روزبه کوشکی،مدیرعامل پگاه لرستان‌ انجام دو کار ارزشمند،خدمت به جامعه دانش آموزی و ارتقاء سلامت جامعه با تولید و توزیع شیرپاستوریزه در بین مدارس استان را افتخاری برای پگاه دانست و خاطرنشان کرد که همواره شعار پگاه در طول هفتاد سال سابقه خود،تولید محصولات سلامت محور برای اقشار مختلف جامعه بوده است.

وی افزود:تولید این حجم از شیر ۲۰۰ سی سی استریل و توزیع آن در مدارس استان، وظیفه بسیار خطیری می باشد که ان شاالله با برنامه ریزی صحیح و با تکیه بر دانش، تجربه پرسنل و تجهیزات موجود شرکت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/