مالیات گزاف شهرداری آستارا از خیبر پر مدعا/یاشین جوان به مهاجری درس مربیگری داد
در هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران خیبر خرم آباد در آستارا در یک بازی پر انتقاد یک بر صفر مغلوب شهرداری آستارا شد.
به گزارش طلوع افلاک  خیبر که سرمست از پیروزی در برابر فجر سپاسی برای گرفتن سه امتیاز ومحکم کردن جایگاه خود به آستارا سفر کرده بود در یک نمایش پر انتقاد وضعیف با گل رضا صدری بازیکن فصل گذشته خود یکبر صفر مغلوب تیم معمولی وجوان شهرداری آستارا شد.
شهرداری آستارا با مربی بسیار جوان وبا اتیه خود یاشین سزاوار با بستن کناره ها ومیانه میدان خیبر عملا جدال مربیان را در نیمه مربیان ودر نهایت کل بازی برد وبا کسب سه امتیازشیرین تر از عسل بد جوری از خیبر ومهاجری سرمربی باتجربه خیبر مالیات گرفت.
خیبر در ادامه ناکامی ها در بیرون از خانه باز هم در روزی که به سه امتیاز نباز مبرم داشت.
یک شکست بد را به اندوخته خود اضافه کرد.
گفتنی است رضا صدری بازیکن فصل گذشته خیبر که این فصل از این تیم کنار گذاشته شده بود با گلزنی در این بازی از تیم سابقش بد جوری انتقام گرفت.
شهرداری آستارا: مبین عشایر، علی مغنمیان، عرفان گلشنی، عرفان بادی، حسین حداد(امیر رضا افسرده)، امین حقده(حسین پور امینی)، محمد محمدزاده، مجید تاجیک(حمید رضا طاهرخانی)، رضا صدری، رامین دهقانی، سهیل پوربخش سرمربی یاشیپ سزاوار

خیبر خرم آباد: کوروش ملکی، علی عبدالله‌زاده، حسین ابرقویی نژاد، حسن مرادی فرد، مهدی کیانی، سیدمحمد ستاری(امیر رضامحرمی)، سجاد دانایی(امیر حسین عسگری)، رضا آذری(فرید امیری)، حسین شهابی، حمیدرضا طاهرخانی(سامان مهرابی)، مهرداد حیدری (حسین نخودکار) سرمربی: رضا مهاجری

در حاشیه:

کمک داور دوم بازی شهرداری آستارا – خیبر خرم‌آباد مصدوم شد!

در جریان بازی دو تیم شهرداری آستارا و خیبر خرم‌آباد و در شرایطی که در دقیقه ۷۲ تیم خیبر از جناح چپ دروازه شهرداری آستارا صاحب یک ضربه کرنر شده بود ناگهان فرشید ساعدی کمک داور دوم این مسابقه پرچم خود را به نشانه اعلام مصدومیت خود بالا برد.
او گویا از ناحیه پای چپ مصدوم شد و این در حالی است که در فضای پشت محل استقرار وی هیچ سکو و تماشاگری وجود نداشت و احتمالا مصدومیت او ناشی از گرفتگی و کشیدگی عضله به دلیل دویدن بر روی چمن مصنوعی زمین استادیوم وحدت آستارا باشد.
با وجود رسیدگی حدود ۵ الی ۶ دقیقه‌ای پزشک هیئت فوتبال آستارا بر وضعیت فرشید ساعدی او قادر به قضاوت در ادامه مسابقه نشد و محمد معافی داور چهارم این دیدار جایگزین کمک دوم فرشید ساعدی شد.

هفته سیزدهم لیگ دسته اول| پایان بازی
شهرداری آستارا 1⃣ – خیبر خرم‌آباد 0⃣
گلزن تیم میزبان: رضا صدری(53)