مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آئین افتتاح سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه بیش از ۴ هزار عنوان کتاب با بیش از ۴۰ هزار جلد از سوی ۶۰ ناشر به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی عرضه شده است.

به گزارش صدای منتقد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آئین افتتاح سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب در جمع خبرنگاران گفت: در این نمایشگاه بیش از ۴ هزار عنوان کتاب با بیش از ۴۰ هزار جلد از سوی ۶۰ ناشر به علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی عرضه شده است.

«اعظم روانشاد» با اشاره به اینکه این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه کتاب لرستان است که برگزار می‌شود،افزود: موسسه فرهنگی آوای خوش سراج با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری خرم‌آباد در برپایی نمایشگاه همکاری داشته‌اند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه کتاب‌های علوم قرآنی و مذهبی، روانشناسی، ادبیات و شعر، داستان، رمان، زبان‌های خارجه، روانشناسی کودک، با تخفیف ۲۰ تا ۵۰ درصدی عرضه خواهد شد.

روانشاد بیان کرد: این نمایشگاه از ۲۴ آبان ماه تا ۲۰ آذر ماه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در کنار برپایی این نمایشگاه برنامه‌های جنبی رونمایی کتاب، نقد و بررسی کتاب‌های منتشر شده ناشران لرستانی برگزار خواهد شد.

روانشاد خاطر نشان کرد: در این دوره ، نمایشگاه عکس کودک و نوجوان با موضوع کودکان مظلوم غزه ، برگزار می شود.

 

 

 

خبرنگار /سجادجوانمرد