در نشست کانون هماهنگی شورای اسلامی کار در استانداری لرستان از روزبه کوشکی مدیرعامل پگاه لرستان به عنوان کارفرمای نمونه و مدیر حامی کارگر با اهدای لوح تقدیر  قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صدای منتقد ، طی نشستی با عنوان کمیسیون کارگری و به میزبانی استانداری لرستان که با حضور فرهاد زیویار استاندار لرستان، محمد باقر احمدی چگنی فرماندار خرم آباد، منوچهر گودرزی مدیر کل تامین و اجتماعی استان و سید فرهاد ناصری نیا مدیر کل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، از روزبه کوشکی مدیرعامل پگاه لرستان به عنوان کارفرمای نمونه و مدیر حامی کارگر با اهدای لوح تقدیر و قدردانی شد.

زیویار در این نشست ضمن اشاره به جایگاه والای کارگر در دین اسلام و فرهنگ و تمدن ایران ابراز کرد: تاثیر زحمات کارگران بر معاش مردم، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و مهار تورم کاملاً مشهود و مستقیم است که همین امر مسئولیت کارفرمایان را در قبال رسیدگی و توجه به امورات این قشر زحمتکش را سنگین‌تر می‌کند.

روزبه کوشکی به نمایندگی از جامعه کارفرمایان در این جلسه گفت: ارزش والای نیروی انسانی در چرخه اقتصادی و تولید ملی و جایگاه مهم و تاثیرگذار آن در موفقیت شرکتهای تولیدی، این امر را می‌طلبد که مسائل رفاهی، ایمنی، بهداشت و سلامت و مشکلات معیشتی نیروی انسانی همواره از سوی کارفرمایان مورد توجه و اهمیت ویژه قرار گیرد.
ایشان افزودند: در مجموعه پگاه لرستان حمایت از نیروهای کاردان و متخصص و کارگران پرتلاش و درستکار موجب شده تا این شرکت در عرصه تولید لبنیات پاستوریزه هم در بازارهای داخلی و هم بازارهای صادراتی به موفقیت‌ها و افتخارات چشمگیری دست پیدا کند.

خبرنگار :رضا میرزایی