مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان با اشاره به ورود بنیاد برکت این ستاد به طرح‌های اشتغال‌زایی محلات هدف خانه‌های احسان گفت: این طرح در سطح ۱۰ محله و از محل اعتبارات داخلی ستاد اجرایی لرستان اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی لرستان؛ مهندس مجید طائف، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان با اشاره به ورود بنیاد برکت ستاد اجرایی به طرح‌های اشتغال‌زایی در خانه‌های احسان، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در نظر است علاوه بر روستاهای هدف جهت اشتغال‌زایی، ایجاد طرح‌های اشتغال‌زایی در محلات هدف(خانه‌های احسان) در برنامه کاری قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در استان در سطح ۱۰ محله و از محل اعتبارات داخلی ستاد بوده و طرح‌های پیشنهادی با زمینه اشتغال پایدار بصورت پایلوت اجرا خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان در تشریح برخی فعالیت‌های انجام شده خانه‌های احسان در سال جاری، افزود: اعزام ۳۲۰ نفر از جوانان محلات حاشیه‌نشین فعال در طرح تحول و توانمندسازی محلات ۲۰۲۰ محله در قالب کاروان رهسپاران عصر ظهور، از خانه‌های احسان، هلال، امداد و بهزیستی همراه با سایر زائران حسینی از استان و به صورت هماهنگ به مدت ۷ روز به سفر معنوی کربلا اعزام شدند.