طی حکمی ابراهیم میرزاپور دروازبان اسبق تیم ملی فوتبال ایران بعنوان سفیر حامی بیمه سلامت استان لرستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت لرستان،صبح امروز طی حکمی از سوی دکتر محسن اسدبیگی مدیرکل،ابراهیم میرزاپور دروازبان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و مربی خیبر خرم آباد بعنوان سفیر حامی بیمه سلامت استان لرستان منصوب شد.
در متن حکم آمده است:”خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی در هر عرصه ای افتخاری بزرگ و شایسته تکریم است، اینک که در کشورعزیزمان یکی از موضوعات مهم بحث نظام سلامت می باشد، نقش فعالان ورزشی، اجتماعی و عاشقان این مرز و بوم در جهت فرهنگسازی و تبیین موضوعات مهم سلامت فوق العاده حائز اهمیت است.
از آنجا که بیش از 50 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت می باشند نقش بی‌بدیل سازمان بیمه سلامت در اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پر رنگ بوده و زمینه تحقق اهداف بلندی چون عدالت محوری ، ارتقاء سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت ، کاهش پرداخت از جیب بیمه شدگان ، رفع همپوشانی بیمه ای و بسط ، گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع و رایگان نمودن حق بیمه 5 دهک درآمدی پایین جامعه در سراسر کشور را فراهم کرده است.
با توجه به توانمندی‌های شایسته و روحیه بالای ورزشی جنابعالی و تلاش برای ارائه خدمات گسترده این سازمان در سطح کلان، لذا به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان “سفیر حامی بیمه سلامت” منصوب می نمایم.
توفیق روز افزون جنابعالی را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) از خداوند منان خواستارم.”

دکتر محسن اسدبیگی مدیرکل بیمه سلامت لرستان در این مراسم، گفت: استفاده از ظرفیت شخصیت‌های محبوب ورزشی در تبیین ارائه خدمات رایگان به مردم زمینه ساز فرهنگ سازی و الگو برداری نسل جوان از آنان خواهد شد و امید است این مسئله مثمر ثمر واقع شده و با استمداد از ظرفیت‌های مختلف دست به دست هم داده و بتوانیم در راستای خدمات رسانی به بیمه شدگان تاثیرگذار باشیم.

ابراهیم میرزاپور دروازبان اسبق تیم ملی ایران نیز در ادامه ضمن قدردانی از حسن توجه اداره کل بیمه سلامت لرستان اظهار داشت: به عنوان یک لرستانی افتخار می‌کنم که بتوانم گامی در راستای حفظ سلامت مردم استانم بردارم.

مربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات سلامت به مردم خواهم کرد، افزود: لرستان یک استان محروم است و مردم ولایتمدار آن نیاز به توجه و حمایت دارند و با توجه به خدمات خوب و رایگان بیمه سلامت در این زمینه برای اطلاع رسانی بیشتر به مردم تلاش خواهم کرد.

گفتنی است، “ابراهیم میرزاپور” دروازبان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان زاده ۲۵ شهریور ۱۳۵۷ در شهرستان معمولان لرستان و سابقه عضویت در تیم‌های فجر خرم‌آباد، فولاد خوزستان، استقلال اهواز، استیل‌آذین، سایپا،پیکان قزوین و شهرداری تبریزرا در کارنامه خود دارد.

وی با فولاد خوزستان در سال ۱۳۸۴ توانست قهرمان لیگ برتر شود و با استقلال اهواز مقام پنجم را کسب کرد و در سال ۱۳۸۳ در جام ملتهای آسیا با تیم ملی مقام سوم و سال بعد با برد بحرین مستقیم به جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان صعود کرد. در جام جهانی 2006 آلمان او در این مسابقات به عنوان دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال ایران در سه مسابقه ایران با مکزیک، پرتغال و آنگولا به میدان رفت.

وی در عرصه مربیگری در سال 95-94 مربی دروازبان ها تیم فوتبال پاس همدان،در سال 96-95 مربی دروازبان ها تیم فوتبال گل گهر، در سال98-97 مربی تیم فولاد خوزستان، در سال 99-98 مربی دروازبان ها تیم پیکان و از سال 99 تاکنون بعنوان مربی دروازبان ها تیم خیبر خرم آباد فعالیت دارد.

انتهای پیام/