مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از پرداخت هدیه ۱۰۰ میلیون ریالی به ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی خبر ، سید آرش قیاسیان دقایقی پیش در مراسم بدرقه ورزشکاران به بازیهای آسیایی و پارااسیایی چین در سالن جلسات استانداری با اعلام این خبر گفت : حمایت از ورزشکاران و قهرمانان دغدغه اصلی مجموعه ورزش استان است و تا اعزام ورزشکاران به این رویداد مهم حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد .

وی افزود: تابحال به حساب هرکدام از ورزشکاران اعزامی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال واریز شده و قطعاً در صورت کسب عناوین در مسابقات آسیایی حمایت‌های بیشتری از قهرمانان هوا یم نمود .

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد : در این بازیها ۱۳ ورزشکار ،۲ مربی و ۱ داور اعزام خواهند شد ضمن اینکه در حال حاضر ۲ ورزشکاران لرستانی در بازیهای آسیایی حضور دارند .

قیاسیان ادامه داد: برنامه ریزی های مدونی از سوی هیات‌های ورزشی ، مدیران ستادی ورزشی و سایر مسئولان طراحی شده که در حد توان از قهرمانان حمایت گردد .

بنابراین گزارش، در این دوره از مسابقات، ۱۳ ورزشکار، دو مربی و یک داور از لرستان حضور خواهند داشت که از این تعداد پنج ورزشکار برای نخستین‌بار در این دوره از مسابقات شرکت خواهند کرد.