به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در متن پیام سردار ” یحیی الهی ” فرمانده انتظامی استان آمده است :

خبرنگاران از جايگاه و رتبه بالايي در سطح جامعه برخوردار هستند و رشد و شكوفايي كشور در عرصه هاي ملي در سايه تواناي قلم خبرنگار نشأت مي گيرد .

امروز که برای یادآوری ایثار خبرنگاران و توجه‌دادن جامعه به تلاش‌های حیاتی و بدون توقف آن‌ها تعیین شده را گرامی می دارم و به همه آنان، این مناسبت و پیوند زیبای آگاهی و مردم را تبریک می‌گویم .

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی هستند و چون دیده‌بان صادق برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و رخدادها تلاش می نمایند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نورزند و تحت تأثیر جوسازی‌ها، شایعه پراکنی‌ها، هیاهوآفرینی‌ها، شانتاژهای خبری و فشارهای خارجی قرار نگیرند .

اگر چه این موهبت را نمی توان در دایره کوچک یک روز خلاصه نمود اما با تقدیس حضور بی دریغ اصحاب خبر در اتفاقات هر لحظه جامعه، روز خبرنگار را پاس می داریم و مجاهدت بی چشم داشتشان را ستایش می کنیم .

امروز مجموعه نیروی انتظامی بر خود افتخار می داند که با تعامل، همکاری صمیمانه و سازنده با اصحاب رسانه گام های بلندی در توسعه نظم و امنیت بر داشته است .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معزز اصحاب رسانه بخصوص شهید والامقام “محمود صارمی” خبرنگار متعهد و همچنین نکوداشت پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر، از تلاش بی دریغ خبرنگاران دلسوز که با وجدان بیدار و آمیخته با عشق به بیان حق و حقیقت می پردازند، قدردانی می کنم .

امید است که در روایت صادقانه رویدادها و ایفای رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم، بیش از گذشته پرتلاش و پرتوان باشید و از خداوند متعال توفیقات روز افزون و سرافرازی را در سایه توجهات ویژه حضرت ولی عصر ( عج ) و منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی) برای شما مسئلت دارم .