رئیس حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام از اهداف دشمنان در جنگ شناختی است و جهاد تبیین در این مسیر راه گشاست

به گزارش صدای منتقد، سردار مجید خادمی سوم مرداد ماه در یادواره ۶۴ شهید جامعه اطلاعاتی لرستان با اشاره به جنگ شناختی دشمن و تلاش آنان برای بی اعتمادی مردم و جوانان اظهار کرد: جهاد تبیین راه گشا و امید آفرین است.

وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین افزود: جهاد تبیین نقش مهمی در روشنگری انقلاب و اهداف آن و مبارزه با توطئه‌های دشمنان دارد و همه باید از آن استفاده کنند.

خادمی گفت: شهدا با تأسی از امام حسین(ع) از همه دارایی و هستی خود گذشت کردند تا انقلاب اسلامی بیمه شود و دفاع همه جانبه از انقلاب از خصوصیات بارز این قشر است.

رئیس حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهدا را خط شکن و باطل کننده الگوهای غربی و موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی دانست و افزود: جانفشانی جوانان برومند در کنار حضور رهبری قدرتمند مانع دست درازی دشمنان به تمامیت ارضی کشورمان شده است.

وی با یادآوری تأکید مقام معظم رهبری بر تشکیل جبهه و ارتش مقاومت در جهان اسلام گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی پایه‌های ارتش جهان اسلام را ایجاد کرد.

خادمی بیان کرد: تفاوت ماهوی در مکتب موجب پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه شده است و شهید حججی با اینکه می‌دانست سرش را از تن جدا می‌کنند، اما سربلند گام برمی‌داشت.

رئیس حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تلاش دشمنان در اغتشاشات اخیر و سوء استفاده آنان از ناآگاهی برخی افراد اشاره کرد و افزود: در اغتشاشات سال گذشته بیش از ۶۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: دشمن امروز با ایجاد جنگ شناختی ایمان، اعتماد و اعتقاد جوانان ما را هدف قرار داده است و سعی در ایجاد بی اعتمادی و بدبینی نسبت به نظام اسلامی دارد، اما نقشه‌های آنان بار دیگر نقش برآب خواهد شد.

 

خبرنگار: سجادجوانمرد