به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، درمتن پیام سردار”یحیی الهی” آمده است:

غدير به عنوان “عيدالله”سرآغاز تثبيت حکومت و ولايت الهي و حيات جاودانه اسلام ناب محمدي(ص) و تجلي‌گاه برقراري عدالت در جامعه بشري بوده و تکريم و تعظيم اين عيد بزرگ نشانه پيوستگي و دل بستگي امت اسلامي نسبت به استمرار ولايت انبياء الهي است.

هنوز اگر با گوش جان بشنویم، صدای”من کنت مولاه فهذا علی مولاه” از غدیرخم به گوش می‌رسد چرا که غدیر جاودانه است و یادآور بیعت با امامت و تجدید عهد با ولایت است.

ر این برهه كه ما خود را از رهروان طریق عدل علوی دانسته و مساوات و عدالت را پیش شرط اساسی توسعه و تعالی در همه ابعاد و زمینه‌ها می‌دانیم، بر ماست که از غدیر خم به عنوان مرکز ثقل شکل‌گیری اندیشه ولایت و نقطه تکوین شجره طیبه امامت به عنوان حبل المتین تولی به ذات اقدس الهی و تبری از هر آنچه زائیده نفاق و شالوده تفرقه است، درس پایداری بیاموزیم و سرلوحه امور خود قرار دهیم.

اینجانب فرارسیدن عید سعید غدیرخم روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی را به هم استان های عزیز، همکاران خدوم و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان مسئلت داریم ما را از متمسکین راستین به ولایت امیرالمومنین علی (ع) قرار دهد.

فرمانده انتظامی استان لرستان
سرتیب دوم ستاد یحیی الهی