در نشست مدیرتوزیع برق سلسله با خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان چه گذشت؟/از طلب 2میلیارد و 256 میلیون تومانی توزیع برق سلسله از ادارات شهرستان تا همت 20 روزه این مدیرانقلابی در نورافشانی شهرک صنعتی خاموش شده الشتر

 

به گزارش صدای منتقد از لرستان، مدیر شرکت توزیع برق سلسله در «سه شنبه های خبری» در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه هیچ روستای دارای جاده ای در شهرستان وجود ندارد که به شبکه برق متصل نشده باشد، گفت: شهرستان سلسله بزودی پایلوت قرائت آنلاین کنتورهای خانگی در لرستان می شود

دومین «سه شنبه های خبری» سلسله با حضور مدیر و کارکنان شرکت توزیع برق و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد. 

در این نشست مهندس بهمن رشنو با بیان اینکه طی ۲۰ روز اخیر، حدود ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان تجهیزات در بحث احداث شبکه به شهرستان تزریق شده است، اظهار کرد: طی همین مدت ضعف ولتاژ هفت نقطه شهری و روستایی انجام شده است.

وی با اشاره به انجام شاخه زنی درختان مشجر برای کاهش خاموشی ها، افزود: در راستای تجهیز شهرک صنعتی شهرستان، در روزهای اخیر یکصد دستگاه چراغ روشنایی معابر برای این شهرک نصب شده و مشکل روشنایی آن رفع گردید.

رشنو با اشاره به افزایش نیروگاه های خورشیدی و استقبال ازدرخواست متقاضیان نصب این نیروگاه ها در شهرستان، عنوان کرد: سیاست شرکت توزیع برق در تابستان امسال کاهش خاموشی های بخش خانگی و ارائه پاداش به مشترکان کم مصرف است. 

در این نشست اصحاب رسانه مهمترین سوالات و دغدغه های خود را پیرامون مشکلات موجود در حوزه برق در شهرستان مطرح کردند و مدیر شرکت توزیع برق نیز توضیحات لازم را ارائه داد.

 

 

سجادجوانمرد: خبرنگار