واکنش «حمیدرضا قاسم پور» فعال علمی، اجتماعی کشور به حواشی دریافت کنندگان خودروهای شاسی بلند: نمایندگان مجلس یازدهم با آبروی نظام واعتماد ملت بازی کردند. 

 

به گزارش صدای منتقد،«حمیدرضا قاسم پور» گفت: مشارکت مردمی در همه جریانات سیاسی، اجتماعی ،فرهنگی و مذهبی مهمترین عامل تقویت و استحکام حکومت اسلامی است . مسوولین کشوری و لشکری باید نوکر،دستبوس و قدرشناس مردم باشند نه خائن و مشکل ساز برای ملت

مشکلات اقتصادی،ریا ، قدرت نمایی ، اختلاس ، وجود نمایندگان دلال و فاسد در مجلس شورای اسلامی، وزرا و مدیران بی کفای، منفعت طلب و ظاهرالصلاح مملکت را نابود کرده و هنجار شکنی و بی حرمتی در جامعه اسلامی شرم آور است، تا مشکلات معیشتی خصوصا اقلام و ارزاق عمومی مردم و قیمت نرخ مسکن ،ملک و خودرو به پایین ترین سطح خودش نرسد آرامش روحی و روانی به کشور بر نمی‌گردد و تشکیل میزگرد، همایش، تقدیر و همراهی کذایی با این ملت شریف و قدرشناس کارساز نیست و این  یعنی نابودی نظام و له شدنمردم.

مسوولین و دلسوزان نظام چرا از خواب غفلت بیدار نمی‌شوند  چرا به فکر  آبرو و مشروعیت حکومت ، اعتبار و شعور مردم نیستند؟!

علما،فضلا ،نخبگان ، اقتصاددانان ،دانشگاهیان ، دلسوزان نظام و ملت به داد مردم برسید اجازه ندهید  با خون شهدا ، آبروی رهبر ، اساس حکومت و دستاوردهای انقلاب اسلامی بازی شود، گرانی سربه فلک کشیده و فشارهای اقتصادی کمر مردم را شکسته وجود مافیادارو و بی مروتی پزشکان متخصص و فوق تخصص در اخذ هزینه های هنگفت و زیرمیزی جهت جراحی ها و  ایجاد استرس و بدبختی برای بیماران و خانواده هایشان خجالت آور است.

بی حرمتی دختران  باحجاب و بی حجاب نسبت به هم از لجبازی و مشکلات اقتصادی و فشارهای روحی و روانی است نه تحریک آنها از طرف دشمنان بی صفت داخلی و خارجی ، غلط میکنند کسانی که بخواهند بین ملت تفرقه ایجاد کنند چه دشمن داخلی چه خارجی، مشکلات اقتصادی مرتفع گردد همه ملت دستبوس نظام و حاکمیت اند. 

اکثر استانداران ، فرمانداران و مسوولين ارشد در مراکز استانها و شهرستانها بی کفایت ، فاقد توانمندی و  کارآمدی لازم هستند و قدرت اداره امورات مربوطه را ندارند و باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای مردم و حکومت شده اند. 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی فاقد صلاحیت ، دشمن ملت و شریک دلالان و مفسدان اقتصادی شده اند ، دلال بازی به مجلس کشیده شده و اخذ رشوه بدعتی برای نمایندگان مردم شده است و خجالت آور است و این معضل یعنی بی حرمتی به قانون، شعور سیاسی، اجتماعی ملت و دستورات مقام معظم رهبری.

 بر چه اساسی نمایندگان مجلس باید شریک مافیا خودرو،مسکن، طلا ،ارز و بورس باشند و با گرفتن ماشین شاسی بلند و سایر موارد با آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رهبر، خون شهدا و اعتماد مردم بازی کنند؟! 

مقام معظم رهبری به این مجلس لقب مجلس انقلابی داد ،این بود جواب محبت رهبری ؟ البته مقصر اصلی شورای نگهبان قانون اساسی است که اجازه ورود هر شخص بی کفایت ، ظاهرالصلاح، دزد ، ضد نظام ، اسلام و شریک دزد و رفیق قافله را به مجلس شورای اسلامی 

می دهد، ملت شریف ایران اسلامی باید هوشیار باشند و  با توجه به تایید اخذ رشوه نمایندگان مجلس دوازدهم ( بیش از ۱۰۰ خودروی شاسی بلند از وزیر صمت ) توسط  بازرسی ویژه رئیس جمهور باید در این دوره از انتخابات مجلس دست رد بر سینه همه نمایندگان مجلس یازدهم فعلی را که مجددا کاندید شده اند بزنند تا عبرتی باشد برای مجلس بعدی ، چه نمایندگانی که رشوه گرفته اند و چه نمایندگانی که نگرفته اند اما نسبت به موضوع آگاه و مطلع بوده اند. 

طرح استیضاح وزرا ابزار سواستفاده نمایندگان مجلس و همینطور بی اعتباری خانه ملت شده است و حاکمیت باید نسبت به چارچوب استیضاح و شرایط آن تجدید نظر کند. 

نمایندگان مجلس بنام قرآن سوگند یاد می‌کنند که مطیع قانون و حامی ملت باشند نه مطیع وزیر و شریک دلالان و مفسدان اقتصادی،  اینجا ایران اسلامی است و نماینده مجلس رشوه گیر، دلال ،خائن جایگاهی در بین ملت ندارد و باید مطابق قانون به اشد مجازات و از کلیه خدمات اجتماعی و سیاسی محروم شود. 

در پایان به ملت شریف ایران اسلامی توصیه می‌شود با هوشمندی کامل در انتخاب افراد دارای صداقت ، قدرت بیان ، دست پاک و چشم پاک ، صلاحیت علمی ، اجتماعی و سیاسی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  ادای وظیفه و احساس مسوولیت کنند. 

 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد