مدیر جهاد کشاورزی سلسله با اشاره به انجام ۴ هزار و ۷۵۰ مورد بازرسی از اصناف شهرستان، گفت: در این راستا تعداد ۵۶۵ پرونده تخلف برای صنوف و واحدهای متخلف تشکیل شده است. 

 

به گزارش خبرگزاری صدای منتقد، روح اله حقی منصوری روز یکشنبه در نشست با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی شهرستان سلسله با بیان اینکه نقش اصلی و رسالت جهاد کشاورزی تامین امنیت غذایی و کشت محصولاتی همچون سیب زمینی، برنج و … با روشهای هدفمند و نوین است، اظهار کرد: کشت محصولات آبدوست در حوزه پمپاژ ممنوع است و کشت محصول سیب زمینی در خارج از حوزه پمپاژفقط با نوار تیپ مجاز می باشد یکی از رسالتهایی که به سازمان جهاد کشاورزی واگذار شده تنظیم بازار است که در این راستا ستاد تنظیم بازار با تشکیل جلسات مستمر بر بازار و فعالیت صنوف و نانوایی ها و فروش کالاهای اساسی همچون مرغ، گوشت، ماهی، غله، آرد نظارت می نماید.

حقی منصوری با اشاره به انجام ۴ هزار و ۷۵۰ مورد بازرسی از اصناف شهرستان، گفت: در این راستا تعداد ۵۶۵ پرونده تخلف برای صنوف و واحدهای متخلف تشکیل شده است.

وی با اشاره به توزیع انواع کالاهای تنظیم بازاری در شهرستان، بیان کرد: تاکنون ۳۴۹ تن شکر توزیع شده که ۲۵۵ تن از آن برای مصارف زنبورداری بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی سلسله با اشاره به توزیع ۲۰۰ تن انواع برنج خارجی تایلندی، هندی و پاکستانی، تصریح کرد: ۷۰ تن قند در بسته های ۴ کیلوگرمی نیز توزیع شده است.

وی با اشاره به توزیع ۷۸‌ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم مرغ منجمد، عنوان کرد: تاکنون نیز ۲۸ تن گوشت منجمد توزیع شده و سهمیه ۱۰ تن دیگر در حال جذب است و مقدار ۳۰ تن روغن خوراکی نیز توزیع شده است.

 

خبرنگار: سجادجوانمرد