مجمع انتخابی هیات والیبال استان لرستان با حضور رییس فدراسیون،مدیر کل ورزش وجوانان لرستان برگزار وکامران احمدیان بارای مجمع برای چهار سال بعنوان رئیس هیات والیبال لرستان انتخاب شد.

به گزارش صدای منتقد، در این مجمع کامران احمدیان با ۲۵ رای موافق از ۲۵ رای اعضای مجمع، به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات والیبال استان لرستان انتخاب شد و فریده جلدانی به عنوان نایب رئیس، یحیی کشوری به عنوان خزانه دار، باقر فتحی به عنوان کارشناس خبره، میر حسین نیک ضمیرو صبا عطاری به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در این مجمع با اشاره به قابلیت های استان لرستان در رشته والیبال افزود: استان لرستان از استان های دارای ظرفیت والیبال است که باید از آن به خوبی استفاده شود.

داورزنی رکود سه ساله اخیر والیبال لرستان را غیر قابل توصیف عنوان کرد ابراز امیدواری کرد با حمایت استاندار ورزش دوست ومدیرکل ورزش وجوانان استان باانتخاب احمدیان شاهد بازگشت به روزهای طلایی والیبال لرستان باشیم.

وی افزود: لرستان در گذشته نه چندان دور با پرورش استعداد های ناب والیبال همچون، امیر حسین منظمی، محمد سلیمانی، پوریا فتح الهی، مصطفی وند، کمالوند و…… به تیم های ملی نشان داده مهد پرورش استعداد والیبالی است.

داورزنی با اشاره به اهمیت هیات های استانی در توسعه والیبال کشور ادامه داد: بی تردید هیات های استانی بازوان اصلی فدارسیون ها هستند و موفقیت های کسب شده در سطوح بین‌المللی مرهون زحمات و تلاش آنها است.

وی ادامه داد: انتظار می رود هیات والیبال استان لرستان در رده‌های سنی مختلف فعال تر و به همه شهرستان ها توجه ویژه داشته باشند تا مسیر رشد استعدادها در این استان به خوبی هموار شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان هم در این مجمع گفت: والیبال جزو رشته‌های پرطرفدار و با پتانسیل در استان لرستان است.

سید آرش قیاسیان افزود: جامعه والیبال این استان باید دست به دست هم دهند و به رئیس هیات کمک دهند تا والیبال استان لرستان به جایگاه واقعی خود در کشور دست یابد.

خبر: امیر محمود داودی نژاد