جلسه رفع موانع ومشکلات باشگاه خیبر در بحث مشکلات چمن ورزشگاه تختی با حضور  دکترویسکرمی نماینده  مردم خرم آباد، قیاسبان مدیر کل ورزش وجوانان ودکتر عبدی مالک باشگاه خیبر برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد، با توجه به برخی حواشی ومشکلات چند روز گذشته باشگاه خیبر در کیفیت زمین چمن ورزشگاه تختی ونبود شرایط مناسب وایده ال برای برگزاری مسابقات این تیم ریشه دار به همت سید ارش قیاسیان مدیر کل ورزش وجوانان لرستان، دکتر ویسکرمی نماینده مردم خرم آبادوچگنی جلسه ای برای رفع موانع موجود وتعامل بین اداره کل ورزش وجوانان وباشگاه خیبر با حضور مسعود عبدی مالک این باشگاه برگزارشد.

در این جلسه مدیر کل ورزش وجوانان لرستان با بیان اینکه نگاه ما به فوتبال لرستان با توجه به پیشینه بسیار روشن باشگاه خیبر در فوتبال ایران همیشه یک نگاه حمایتی وکاملا تعاملی است وواگذاری خوابگاه وزمین چمن استادیوم تختی به این باشگاه حکایت از تعامل اداره کل با این باشگاه قدیمی ومالک جوان این باشگاه دکتر عبدی است.

قیاسیان از آمادگی واگذاری زمین چمن استادیوم تختی با طی مراحل وتشریفات اداری به باشگاه خیبر خبر داد.

قیاسیان با بیان اینکه دکتر ویسکرمی شناخت کاملی از پیکره ورزش استان دارد،تصریح کرد: خوشبختانه نماینده مجلس شناخت جامع و کاملی از وضعیت ورزش استان دارد و در این جلسه ایشان مطالبات و دغدغه های حوزه ورزش را بدرستی مطرح  و خواستار تلاش همه جانبه پرسنل ورزش  در راستای توسعه ورزش شدند.

قیاسیان گفت: باتوجه به اینکه خیبر خرم‌آباد تنها نماینده استان در لیگ دسته اول فوتبال در همه حال یارویاور این باشگاه خواهیم بود.

قیاسیان با اشاره به چمن ورزشگاه نیز یادآورشد: چمن شماره یک ورزشگاه نیز نیاز به اصلاح و تقویت دارد وامیدواریم با تعامل دو طرفه این مشکل رفع شود.