چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خرم آباد در سالن جلسات فرمانداری مرکز استان برگزار شد

به گزارش خبر گزاری صدای منتقد، سیدرضاحسینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خرم آباد در این جلسه که روز چهارشنبه با موضوع ازدواج و خانواده برگزار شده بود ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زهرا”س” مقوله ازدواج را یکی از اصلی مباحث جوانان برشمرد و نگاه ویژه همه اعضای ستاد در راستای تسهیل ازدواج را مهم و اساسی برشمرد

وی فرهنگ سازی در حوزه ازدواج را به منظور حذف رسوم زائد و عدم سخت گیری به جوانان را در راستای ایجاد ازدواج های آسان در سطح جامعه از موارد مهم و اساسی برشمرد و خواستار ورود همه دستگاه ها در راستای فرهنگ سازی مناسب در حوزه ازدواج شد.

در ادامه رضا داوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم آباد ضمن تشکر از دستگاه هایی که در اجرای مصوبات ستادهای ساماندهی اهتمام جدی دارند خواستار نگاه ویژه مدیران شهرستان به اجرای دقیق مصوبات جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در راستای حل مشکلا ت جوانان شد.

داوری؛ ستاد ساماندهی امور جوانان را مهمترین بستر تصمیم سازی و حل مشکلات جوان در سطح شهرستان برشمرد و افزود بی شک نگاه دغدغه مندانه مدیران در راستای حل مشکلات جوانان گام موثری در پیشبرد امور در حوزه جوانان خواهد بود.

وی مقوله ازدواج،خانواده و فرزند آوری را از مهمترین مسائل مرتبط با حوزه جوانان دانست که مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری می باشد. بنابراین می بایست باروحیه و کار جهادی در جهت به میدان کشاندن همه ظرفیت های موجود به منظور رفع موانع و مشکلات ازدواج جوانان و ایجاد بستر مناسب جهت ازدواج های آسان،بهنگام و پایدار جوانان در این راستا قدم های موثری برداشت.

 

سجادجوانمرد: خبرنگار