مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) لرستان از توزیع ۱۴۲ وسیله گرمایشی بین خانواده های نیازمند در این استان خبر داد 

به گزارش خبرگزاری صدای منتقد، مجید طائف با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های بنیاد احسان، ارائه خدمات اجتماعی است ، اظهار داشت : بنیاد احسان در طول سال رزمایش‌های متعددی برگزار کرده که از مهم ترین آنها می‌توان به رزمایش “راه ابریشم” اشاره کرد که این طرح به ارزش ۱۰ میلیارد تومان و با هدف ارتقای سطح تحصیلی دانش‌آموزان رشته تجربی و ریاضی جهت موفقیت در کنکور اجرا شده است.

وی با بیان اینکه شناسایی خانواده‌های نیازمند توسط ۹۰ گروه مردمی انجام شد، افزود: ۱۴۲ بخاری به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان به نیازمندان اهدا شد که ۳۰ درصد این هزینه توسط گروه‌های مردم تامین و ۷۰ درصد آن را بنیان احسان بر عهده داشت.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان ادامه داد: توزیع مواد پروتئینی یکی دیگر از برنامه‌های ستاد بوده که امسال حدود ۱۴۰ تن مرغ به ارزش ۶ میلیارد تومان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده همچنین ۶ هزار و ۶۰۰ بسته نوشت افزار به دانش‌آموزان مناطق محروم اهدا شده است.

طائف با اشاره به اهمیت جلب مشارکت‌های مردمی و تقویت سرمایه‌ انسانی، تصریح کرد: بنا داریم خدمات خود را در قالب گروه‌های مردمی به جامعه هدف ارائه دهیم تا از ظرفیت‌ مردم در راستای اهداف نظام بهره ببریم بنابراین شبکه‌سازی و توانمندسازی نیروی انسانی از مهم ترین اهداف ماست.

وی بیان داشت: برخی از گروه‌های مردمی به صورت فصلی و مقطعی و در مناسبت‌های خاصی مانند ماه‌های “رمضان” و “محرم” با ما همکاری می‌کنند و برخی نیز به طور تمام وقت در همه ایام سال فعال هستند؛ باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که همه این گروه‌ها توانمندسازی شوند تا بتوانیم خروجی مناسبی بگیریم

سجادجوانمرد _خبرنگار