طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک رفاه کارگران،  دکترحمیدرضا فتحی‌بیرانوند، عضو هیات‌ مدیره این بانک با حفظ سمت به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل منصوب شد.

به گزارش صدای منتقد به نقل ازروابط عمومی بانک رفاه کارگران،  دکتراسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران طی سخنانی در مراسم معارفه قائم‌مقام مدیرعامل این بانک، گفت: دکتر فتحی‌بیرانوند دارای تجارب ارزشمندی در حوزه بانکداری است و بدون شک با انتصاب به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل بانک رفاه کارگران بستر بهره‌مندی از این تجارب، بیش از پیش فراهم خواهد شد

وی افزود: انتصاب دکتر فتحی‌بیرانوند به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل بانک رفاه کارگران، پس از طی فرایند مربوطه در بانک مرکزی و تایید این بانک انجام شد.

فتحی‌بیرانوند نیز طی سخنانی در این مراسم با قدردانی از اعتماد مدیرعامل بانک رفاه کارگران، گفت: جایگاه قائم مقام مدیرعامل، جایگاه اجرایی است و امیدوارم با همکاری و همیاری تمامی مدیران و کارکنان بانک رفاه کارگران بتوانم در این مسئولیت جدید، اثربخش عمل کنم.

وی تصریح کرد: سرآمدی همکاران بانک رفاه کارگران در شبکه بانکی کشور باعث شده است تا شاهد بهره‌مندی سایر بانک‌ها از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آنان در مقام مدیرعامل و هیئت مدیره باشیم و خدمت در جمع این عزیزان برای من باعث افتخار است.

این انتصاب را به “حمیدرضا فتحی‌بیرانوند” ازمدیران لرستانی تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت در مقام جدید خود دارد.

خبر:امیر محمود داودی نژاد