استاندار لرستان در پیامی ضمن تسلیت شهادت سرهنگ داوود عبدالهی تاکید کرد: قطع به یقین قاطبه ملت ایران اسلامی خواستار برخورد قاطع با این عناصر مزدور هستند که با سو استفاده از شرایط پیش آمده، در ریختن خون پاک مدافعان امنیت و حتی شهروندان عادی این مملکت ابایی ندارند و غرش موشکهای سپاه پاسداران بر فراز پایگاه های این تروریستها (در اقلیم کردستان عراق ،) پاسخ به بخشی از این خواسته عمومی ملت ایران است.

به گزارش صدای منتقد، فرهاد زیویار استاندار لرستان با صدور پیامی درگذشت سرهنگ داوود عبدالهی را که در حوادث مریدان به شهادت رسید تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است؛

                   بسمه تعالی

شهادت« سرهنگ داوود عبدالهی» به دست اغتشاشگران معاند که رویای شوم گسست و تجزیه میهن اسلامی را در پستوهای اذهان فاسد خود می‌پرورانند، دلیلی بر مشخص شدن تبعیت بی چون و چرای این مزدوران از طرح‌های شیطانی اتاق عملیات موساد و سیا و….به منظور تجزیه ایران اسلامی می‌باشد.

«شهید عبدالهی» اولین فرزند لرستان نبوده که جان پاکش را در راه امنیت و یکپارچگی ملت بزرگ ایران تقدیم می‌کند و آخرینش نیز نمی‌باشد.

شهید عبدالهی فرزندی از فرزندان ملت تمدن ساز ایران اسلامی است که برای حراست از امنیت این مرز و بوم در برهه های تاریخی به مسئولیت انقلابی و ملی خود عمل کرده و جان در گرو آرامش ملت نهاده‌اند.

بی تردید ملت ایران ثابت کرده است قدردان این خون‌های پاک بوده و این اقدامات کوردلانه را برنتابیده و تجزیه گران و تروریست‌ها و اغتشاشگران خشن را تنبیه خواهد کرد.

قطع به یقین قاطبه ملت ایران اسلامی خواستار برخورد قاطع با این عناصر مزدور هستند که با سو استفاده از شرایط پیش آمده، در ریختن خون پاک مدافعان امنیت و حتی شهروندان عادی این مملکت ابایی ندارند و غرش موشک‌های سپاه پاسداران بر فراز پایگاه های این تروریستها (در اقلیم کردستان عراق ،) پاسخ به بخشی از این خواسته عمومی ملت ایران است.

اینجانب شهادت «سرهنگ داوود عبدالهی» را محضر ملت انقلابی ایران و همرزمان و خانواده این شهید و مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان لرستان، خصوصا مردم ولایی شهرستان سلسله تبریکhttp://پیام تسلیت استاندار لرستان به مناسبت شهادت شهید امنیت «سرهنگ داوود عبدالهی» و تسلیت عرض می نمایم .