مربی خیبر می‌گوید: تیمش لیاقت و کیفیت حضور در لیگ برتر را دارد.

به گزارش پایگاه خبری  وتحلیلبی صدای منتقد ،مهرداد خادمی پس از پیروزی سه بر یک تیمش برابر ویستا توربین تهران بیان کرد: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم صعود تیم ملی را به جام جهانی تبریک می‌گویم، صعودی که بزرگترین و زودهنگام‌ترین صعود ما به جام جهانی بود.

وی افزود: این صعود یک رویداد مهم و بزرگ را برای ملت ایران رقم زد و امیدوارم در جام جهانی نیز ملی پوشان نتایج درخشان و قابل قبولی را بگیرند.

خادمی در ادامه با بیان اینکه بعد از چند هفته تیم خیبر سر و شکل حسابی و خوبی به خود گرفته است، گفت: می‌دانستیم بازی بسیار سختی را مقابل تیم خوب ویستا توربین داریم.

وی اضافه کرد: اگر در زدن ضربات آخر دقت می‌کردیم و توپ‌های ما به گل تبدیل می‌شد نتیجه بازی غیر از این بود؛ می‌توانستیم گل‌های زیادی به ثمر برسانیم ولی خدا را شکر می‌گویم توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و یک بازی بزرگ را پیروز از زمین خارج شویم.

مربی خیبر تصریح کرد: بازیکنان خیبر در بازی قبلی مقابل فجر در شیراز نیز علیرغم کیفیت بسیار پایین زمین نشان دادند هر موقع بخواهند می‌توانند فعل خواستن را صرف کنند.

کادر فنی تیم خیبر در این بازی اعتراضات زیادی نسبت به داوری داشت که خادمی در این خصوص گفت: داوری کیفیت آنچنانی در این بازی نداشت، آقای بای مشکل چندانی نداشت ولی کمک‌ها با وی هماهنگ نبودند.

وی تصریح کرد: بازی‌های لیگ یک بسیار سخت است و ممکن است یک سوت یا پرچم صعود و و یا سقوط یک تیم از استان یا شهری را رقم بزند، تیمی که در این شرایط بد اقتصادی آمده و در ورزش آن هم فوتبال سرمایه‌گذاری کرده است.

این مربی خیبر تاکید کرد: اعتراض‌ در این بازی‌ها امری طبیعی است ولی به جرات می‌گویم اعتراض‌های تیم ما در مقایسه با تیم‌های کم دیگر بسیار کمتر است.

خادمی در خصوص اینکه پس از کسب پنج برد متوالی این شانس را برای خود قائل هستید که جزو تیم‌های صعودکننده باشید، گفت: در نیم فصل دوم یک لیگ جدید شروع می‌شود و الان تنها به یک بازی فکر می‌کنیم آن هم مقابل مس کرمان در هفته آینده است که امیدواریم نتیجه لازم را بگیریم.

وی اظهار کرد: ولی دورنمایی که برای خودمان تعریف کرده‌ایم این است که باید ۶۵ امتیاز بگیریم تا لیگ برتری شویم. خیبر تیم بسیار خوب و قابل احترامی است و لیاقت و کیفیت حضور در لیگ برتر را دارد.

مربی خیبر یادآور شد: بازیکنان بسیار با کیفیتی داریم و می‌توانیم با حضور آنها شرایط را برای صعود به لیگ برتر فراهم کنیم و دل مردم و تمامی فوتبال دوستان استان را شاد کنیم.

خادمی همچنین در خصوص برنامه خیبر برای جذب بازیکنان جدید جهت حضوری قوی در نیم فصل دوم گفت: ما بازیکنان بسیار خوب و با کیفیتی در پست‌های مختلف داریم ولی مانند سایر تیم‌ها نیز برای ترمیم تیم وارد بازار نقل و انتقالاتی می‌شویم.

این مربی خیبر افزود: ما نیم فصل دوم به بازیکنانی احتیاج داریم که برای ما بازی کنند نه اینکه روی نیمکت بنشیند. دنبال این هستیم چند بازیکن جدید و با کیفیت به تیم خوب نیم فصل اول ما اضافه شوند.

ایسنا