مدیر کل بازرسی  استان لرستان گفت:وضعیت اسکان مسافران در آموزش و پرورش رضایت بخش است

به گزارش صدای منتقد ؛مدیرکل بازرسی استان در بازدید از اماکن و اقامتگاهای آموزش و پرورش با تبریک عید نوروز به در جمع خبرنگاران گفت : آموزش و پرورش لرستان با تدارک اتاق اسکان در سه نوع الف ، ب و ج با قیمت مناسب رضایتمندی مهمانان نوروزی را جلب کرده است بطوریکه در گفتگو با مسافران متوجه این موضوع شدیم.
سعید رازانی افزود: محل های اقامت مسافران در آموزش و پرورش دارای امکاناتی شامل تلویزیون ، یخچال ، فرش ، شرایط استحمام ، سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد که شرایط را برای اقامت مسافران را بصورت مطلوب فراهم کرده است.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان هم با بیان اینکه از ۲۸ اسفند تا پایان روز سوم فروردین ۱۵ هزار و ۹۱۱ نفر در پایگاههای آموزش و پرورش استان پذیرش شده اند گفت : تا کنون ۳ هزار ۷۴۸ خانواده از فضاهای آموزش و پرورش برای اسکان استفاده کرده اند.
رضا عزتی افزود : با تمهیدات لازم اندیشیده شده ۱۶۵ مدرسه در قالب یکهزار ۶۱۵ کلاس درس برای اسکان نوروز ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد : این آمادگی وجود دارد در صورت نیاز و وجود شرایط نامساعد جوی از تمام ظرفیت های آموزش و پرورش از جمله دیگر مدارس و سالن های ورزشی را هم در اختیار مسافران و گردشگران قرار دهیم .
در این بازدید ها عطا حسن پور مدیرکل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان ، پرویز عبدی معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش لرستان و مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو خرم آباد حضور داشتند.

انتهای پیام

خبرنگار :امیر محمود داودی نژاد