در جلسه ی ستاد عملیات پاسخ به بحران استان بر آماده شدن بسته ی کمکی استان لرستان برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان تا اواسط هفته ی آینده تأکید شد.

به گزارش صدای منتقد؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس ستاد عملیات پاسخ به بحران شانزدهم اسفندماه در این جلسه عنوان کرد: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی به غیر از مردم باید کمک های خود را به صورت منسجم و در قالب بسته ی کمکی استان جهت ارسال تا اواسط هفته ی آینده مشخص کنند.

احمد رضا دالوند تصریح کرد: در این راستا مکاتبات لازم با فرمانداران شهرستان ها برای آماده کردن بسته های کمکی دستگاه های شهرستانی تحت مدیریت خود امروز انجام می شود.

وی با اشاره به دستور اکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر ضرورت کمک تمامی دستگاه ها در اقصی نقاط کشور ادامه داد: جلسه ای با مسئولین ذیربط استان برای تعیین مسیر استفاده از ظرفیت های دستگاه های اجرایی برای کمک به سیل زدگان برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تأکید کرد: دستگاه های حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی و هلال احمر در این بین باید نقش کلیدی و اساسی خود را نشان دهند.

این جلسه با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان، مدیر کل مدیریت بحران استان به عنوان دبیر جلسه و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شد.

انتهای پیام

خبرنگار:امیر محمود داودی نژاد