کمتر کسی فکر می کرد او در آینده اینگونه بدرخشد و نام خود را در فوتبال حک کند
اما در میان تعجب همگان، این نوجوان در محوطه ی تیم مقابل اولین گل خود را برای تیمش به ثمر رساند!

حسین پسری است که به واسطه استعداد خاص خود، با همراهی مربی  مدرسه فوتبال و پدرش تمرینات سختی را پشت سر گذاشته است.

نونهالان و نوجوانان خرم آبادی هم مانند بسیاری از بجه های ایران زمین فوتبال را از محله ها و با توپ پلاستیکی آغاز می کنند
حسین به انتظار ۵ شنبه وجمعه  می نشست تا به محله پشت بازار بیاید تا به خانه مادر بزرگ و دایی خود برسد و با شیرین زبانی های خاص خود دل همه برباید و با دوستان خود در میدان بلال حبشی  فوتبال  خود را شروع کند
گرمای هوا هم باعث نشد تا حسین را در بازی‌ها در زمین‌ آسفالت متوقف کند.

عشق به فوتبال درمحلات حد و مرز ندارد و اگرچه ورزش دوستان محلات با امکانات ورزشی کم به ویژه در حاشیه شهر مواجه هستند اما فوتبال توانسته شور و هیجان وصف ناپذیری را در بین جوانان محله ها ایجاد کند.

حسین محمودی در گفتگو با ما گفت: به خوبی یادم هست وقتی برای اولین بار فوتبال بازی کردم دوستان،همکلاسی ها و هم بازی هام  در پشت بازار گفتند حسین فوتبالیست خوبی می‌شوی و این دل گرمی را همیشه به یاد خواهم داشت، سعی کردم روی هدف خودم تمرکز داشته باشم و به اهدافم برسم.

روزی روزگاری آرزو داشتم فوتبالیست خوبی شوم

حسین به همراه هم کلاسی هاش  درمدرسه، فوتبال تمرین می‌کردند و هر روز پیشرفت و موفقیت بیشتری دارد.او همیشه برای بهتر شدن تلاش می‌کرد و مورد تایید پدرش و دایی هایش قرار می‌گرفت.

پیشکسوت فوتبال لرستان گفت: تمام دنیا را هم که زیر و رو کنی، دنبال هرچیز که باشی، باز هم دلخوشی ای بهتر از این فوتبال لعنتی نمی توانی برای خودت دست و پا کنی تمام لذتش در غیر قابل پیش بینی بودنش است فوتبال زیباست چون در یک کلام بی رحم است!

همه زندگی مان را فوتبال لعنتی گرفتار خود کرده بود. صبح فوتبال، عصر فوتبال و شاید شب هم فوتبال. فقط زمین بازی فرق می کرد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال  بیان داشت فوتبال را همین لحظات فراموش نشدنی، همین خاطرات تلخ و شیرین، همین لحظات غیر قابل پیش بینی و همین بی رحم بودن هاست که زیبا کرده و به سبب همین خوب بودن هاست که فقیر و غنی طرفدار آن هستند.
به سبب همین جذابیت بیش از حد آن است که طرفدارانش همیشگی هستند و اگر یک روز می گوید این فوتبال پولکی دیگر دیدن ندارد فردا حرفش را پس خواهد گرفت.

این قاعده فوتبال لعنتی و دوست داشتنی است: امید، عشق، علاقه، فریاد، اشک، بغض، لبخند و صدها واژه دیگر برای تثبیت بزرگی فوتبال

برای تبدیل شدن شما نوجوانان عزیز به یک فوتبالیست حرفه ای و تکنیکی، نیازمند کسب آموزش های حرفه ای اصول فوتبال و همچنین قواعد کارهای تیمی و تکنیکال می باشند
بسیاری از نوجوانان و افراد علاقه مند به فوتبال، در کوچه و یا پارک ها فوتبال را شروع کرده اند. به قاطع می توان گفت امروزه  هر کسی جهت کشف استعدادهای بزرگ و شکوفا کردن رویای فوتبالیست شدن، نیازمند پیوستن به مدرسه فوتبال هستند.

داریوش محمودی که عضو تیم ملی ایران بوده پدر حسین است و به حسین گفته بود که  همه خانواده‌ها  تصور می‌کنند بچه‌ها می‌توانند با تمرین زیاد به شرایط ایده‌آل برسند، درحالی‌که
فوتبال حرفه‌ای اینگونه نیست و کودکان در سن رشد هستند و باید برایشان تمرینات اصولی بگذاریم و بدانیم میزان و حجم تمرینات همچنین میزان استراحت آن‌ها باید چه‌مقدار و با چه قواعدی باشد. و این همه قواعد باید در مدرسه فوتبال زیر نظر مربیان باشد.

در واقع می توان گفت مدرسه فوتبال، مکانی جهت به واقعیت پیوستن رویای فوتبالیست های قدرتمند و باتجربه در دنیا می باشد.

پدرش دوست داشت که حسین دیده شود او می‌خواست استعدادهای پسرش را فریاد بزند تا مبادا او هدر برود.
کارهای روز مره را کنار گذاشت و همه کار و فکر و ذکرش شد، پیشرفت حسین در ورزش!

حسین محمودی کابوس مدافعان شده و در سال های آتی از حسین خواهیم گفت.
اما از همین حالا هم برای پرورش یک ستاره جدید در فوتبال ایران می‌شود استارت زد.
بی‌تردید تیم‌های نونهالان باشگاه‌های مختلف و مطرح ایران از همین حالا برای همکاری با حسین ابراز علاقه می‌کنند و باید دید در آینده خانواده‌اش و به خصوص پدر او چه سرنوشتی برای این پسر بااستعداد رقم می‌زنند.

حسین محمودی مهارت‌های پاس و دریبل او همراه با چابکی او را به یکی از بازیکنان سرسخت در این زمینه تبدیل خواهد کرد

برداشت  نویسنده  اینست که گل اولش بی نظیر بود. گلهایی که برای بقیه ی بازیکنان سوپر گل محسوب می شد برای او عادی بود.
وقتی به سمت دروازه حرکت می کرد دروازه بان خودش میدانست فقط باید دست به دعا می نشست و گرنه هیچکس قدرت گرفتن توپ او را نداشت.

حسین محمودی
متولد: ۱۳۸۸ است پست تخصصی ؛ وینگر راست
باشگاه؛ پارس خرم آباد
رده سنی؛ نونهالان و نوجوانان
حسین محمودی از مربی خود و باشگاه پارس، عارف حیدری بابت زحمت های فراتر از توان خود برای بهتر بودن بچه ها و شادی فوتبالیست های خود که متحمل می شود سپاسگزار بود
مهاجمی که امسال با زدن ۱۱ گل در لیگ برتر استان خوش درخشید و از استعدادهای فوتبال لرستان هست
ناگفته نماند این مهاجم بااستعداد
وبااخلاق فرزندپیشکسوت ارزنده اسبق فوتبال کشوربازیکن سالهای نه
چندان دورتیمهای باشگاهی استان
ازجمله خیبرخرم آباد،پارسیلون خرم آباد،فجرخرم آباد،پرسپولیس خرم آباد
داریوش محمودی است .

حسین محمودی کابوس مدافعان یازیکنی است که در آینده نه چندان دور چهره و افتخار لرستان خواهد شد