مدیرکل بهزیستی لرستان از ایجاد پایگاه خدمات اجتماعی در شهر معمولان خبرداد

به گزارش صدای منتقد، همایون عمودی زاده در دیدار با فرماندار معمولان، با تبریک ارتقاء معمولان به شهرستان، اظهار کرد: با شناخت قبلی که از روحیه کاری و توانمندی مدیریتی آقای ناظری دارم انتصاب وی از سوی استاندار برای مردم این شهرستان بسیار مفید خواهد بود.

وی افزود: در مدت کوتاهی بحث اعتباری شهرستان معمولان را مستقل و تجهیزات مورد نیاز را تامین خواهیم کرد.

مدیرکل بهزیستی لرستان با بیان اینکه در جهت خدمت صادقانه به مردم معمولان هر آنچه در توان داریم دریغ نخواهیم کرد، گفت: یک پایگاه خدمات اجتماعی در شهر معمولان ایجاد می‌شود و در روزهای اخیر نیز یک نیروی تخصصی را به این منطقه انتقال داده‌ایم تا درخصوص تامین نیروی انسانی مشکلی وجود نداشته باشد.

در ادامه این دیدار محمد ناظری سرپرست فرمانداری شهرستان معمولان با اشاره به نقش مهم و نگاه حمایتی بهزیستی در رسیدگی به مددجویان و عموم مردم، بیان کرد: در برخی نقاط به دلیل محرومیت سنواتی ممکن است آسیب‌های اجتماعی به وجود آمده باشد که با برنامه‌ریزی و تقویت بهزیستی و اورژانس اجتماعی به دلیل اثربخشی زیاد می‌توان این آسیب‌ها را به حداقل رساند.

سرپرست فرمانداری معمولان افزود: در شهرستان معمولان مرکز بهزیستی فعال و پای کار است اما در بحث ارتقا به اداره، بازسازی یا بهسازی فضای اداری، اختصاص نیروی انسانی تخصصی و اعتبار مورد نیاز نیازمند حمایت و نگاه ویژه اداره کل بهزیستی استان است تا در زمان کوتاهی این موارد جهت گسترش چتر حمایتی به مددجویان به نتیجه برسد.

 

 

خبرنگار / سجادجوانمرد