معاون سپاه لرستان،با بیان اینکه نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است،گفت:کشورهای خارجی مقاومت مردم ستم دیده فلسطین را عکس جلوه می دهند.

به گزارش صدای منتقد، سرهنگ محمد محمودوند،صبح امروز در بخش اول سه‌شنبه های خبری این هفته که با محوریت تبیین برنامه‌های کنگره ملی شهدای لرستان،در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان برگزار شد،اظهار داشت: زمندگان جبهه مقاومت در طوفان الاقصی نشان دادند که اسلام همواره پیروز است و بر حسب رهنمون های رهبر معظم انقلاب که فرمودند کرانه باختری باید آزاد شود،می شود رهنمود ایشان را عملی کرد.

وی به تحولات جدید در دنیای اسلام اشاره کرد و افزود:جهان اسلام در آستانه یک تمدن جدید است و حضرت آقا فرمودند که ما امید داریم ما این امید را به نزدیک شدن ظهور حضرت امام زمان تعبیر می کنیم و امیدوار می شویم.

محمودوند ادامه داد:عملیات طوفان الاقصی ضربه محکمی بر پیکره رژیم جعلی صهیونیست وارد کرد و مقاومت مردم فلسطین تا پای جان از آرمان های خود تا آزادی کامل قدس شریف ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه نابودی رژیم جعلی صهیونیستی نزدیک است،اظهار کرد:همه آزادگان و استکبار ستیزان جهان همواره حامی ملت های مظلوم و ستمدیده جهان هستند.

محمودوند گفت:مردمان غیور فلسطین وظیفه خود را انجام می دهند اما کشورهای خارجی این مقاومت را عکس جلوه می دهند و این خود نشان دهنده مظلومیت ملت ستم دیده فلسطین است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان با اشاره به اینکه مهمترین و بزرگترین ابزار قدرت جنگ ترکیبی هر کشور که می تواند با آن موفق باشد،خبرنگاران هستند،گفت:جهان در آستانه تمدن است،فلسطین و گروه مقاومت حماس در مقابل ظلم همیشگی رژیم صهیونسیتی ایستادگی می‌کنند و تاکنون بیش از دو هزار و ۸۰۰ شهید تقدیم شده است.

وی یادآور شد:خداوند به این رزمندگان نصرت خواهد داد چرا که در مقابل یک کشور غاصب ایستادگی می کنند و این همان وعده خداوند متعال است که به صراحت در قرآن کریم به آن اشاره شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه لرستان، اضافه کرد:بخاطر این همه شهید به پیشگاه حضرت ولیعصر و مردمان فلسطین هم تبریک و هم تسلیت عرض میکنم و به فضل الهی فلسطین آزاد خواهد شد.

دبیر کنگره شهدای لرستان به رهنمود های رهبر معظم انقلاب درباره فلسطین گریزی زد و تصریح کرد:حضرت آقا فرمودند آزادی فلسطین نقطه رمز آلود ظهور حضرت امام زمان است،حضرت آقا هم فرمودند این زلزله مقاومت با قبلی فرق خواهد کرد و تا آزادی فلسطین دیگر آرامشی نخواهیم دید.

 

خبرنگار /سجادجوانمرد