مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان از توزیع ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند این استان خبر داد.

به گزارش صدای منتقد، رضا عزتی ظهر امروز در چهارمین رزمایش همکلاسی مهربان در لرستان، اظهار داشت: تهیه لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند لرستان در راستای ترویج فرهنگ نیکوکاری است.

وی با اشاره به برگزاری پویش‌های مختلف برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در لرستان، افزود: توزیع این کمک‌ها با هماهنگی آموزش‌وپرورش انجام شود تا در اختیار جامعه هدف قرار گیرد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: چهارمین رزمایش همکلاسی مهربان در راستای گرامیداشت 6 هزار 555 شهید این استان و به‌ویژه 905 شهید دانش‌آموز برگزار شده‌است.

وی بیان کرد: بیش از 2 هزار بسته لوازم‌التحریر شامل دفتر، مداد، خط‌کش، تراش و مدادرنگی بین دانش‌آموزان کمتربرخوردار در لرستان توزیع می‌شود.

عزتی گسترش فرهنگ نیکوکاری در بین دانش‌آموزان را از اهداف پویش همکلاسی مهربان برشمرد و گفت: در این پویش بر استفاده از نوشت‌افزار تولید داخل با نقش و طراحی اسلامی و ایرانی تأکید می‌شود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به ضرورت وجود برنامه‌ریزی در کمک‌رسانی به دانش‌آموزان کمتربرخوردار، ابراز کرد: خدمت در مسیر محرومیت‌زدایی دانش‌آموزان باید هدفمند اثرگذار باشد.

 

خبرنگار /سجادجوانمرد