طی حکمی ازسوی رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران حسین رحمتی به عنوان مدیر تیم های ملی بوکس ایران منصوب شد.

در حکم صادر شده آمده است:جناب آقای حسین رحمتی، احتراما با عنایت به تجارب ارزنده جنابعالی بدینوسیله به موجب این ابلاغ شما را به عنوان “مدیر تیم‌های ملی” منصوب می‌نمایم، امید است با اتکا به خداوند متعال در پیشبرد اهداف مقدس ورزشی، موفق و موید باشید.

به گزارش صدای منتقد «سید‌روح‌الله حسینی” رئیس فدراسیون بوکس طی حکمی، “حسین رحمتی” را به عنوان مدیر تیم‌های ملی منصوب کرد.

رحمتی که مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج‌فارس است اما باشگاه این شرکت را سال ۹۹ به نام خرم‌‌آباد ثبت کرد. ابتدا با دوومیدانی استارت زدند که در بخش مردان و زنان افتخارات زیادی طی این سال‌ها به‌دست آوردند و کمک‌های زیادی به فدراسیون دوومیدانی از طریق پلیمر انجام شد.

در یک فصلی که لیگ برتر بوکس سال ۹۹ برگزار شد، پلیمر به قهرمانی رسید و امسال هم که قرار است این لیگ دوباره برگزار شود، پلیمر قصد تیمداری دارد و به گفته ایرج سپهوند مدیرعامل این باشگاه به‌دنبال تکرار قهرمانی هستند.

سال گذشته پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با حضور در لیگ دسته اول برای تیمداری در هندبال ورود کرد و مقتدرانه با صعود به لیگ برتر، امسال یکی از تیم‌های قدرتمند این رشته است.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار /سجادجوانمرد