تیم موی تای باشگاه استاد حدیث گل محمدی از شهرستان خرم آباد توانست با غلبه بر تمام حریفان عنوان قهرمانی مسابقات موی تای بانوان لرستان «بازوبند طلائی» را به دست آورد.

تیم موی تای بانوان نور آباد با مربی گری استاد پردیس دارایی مقام دوم، تیم الیگودرز با مربیگری استاد فرزانه جلیلی مقام سوم، و تیم استاد علیزاده عنوان تیم اخلاق مسابقات را به دست آوردند. 

به گزارش صدای منتقد به نقل از حوزه رسانه و روابط عمومی انجمن موی تای لرستان، به مناسبت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقات قهرمانی موی تای استان لرستان به همت انجمن موی تای استان لرستان، در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید.

در این دوره از رقابتها ، حدود ۱۷۰ فایتر از شهرهای مختلف استان شرکت داشتند که در پایان به نفرات برتر هر وزن و رده سنی حکم و مدال قهرمانی و بازوبند طلایی اعطا گردید.

در این مسابقات آیین تجلیل از خانواده های شهدای ورزشکار باحضور معاون مدیر کل اداره ورزش و جوانان،سرپرست هیات انجمن ورزش های رزمی استان لرستان ،رییس هیات رزمی شهرستان خرم آباد، دبیر هیات استان لرستان،مسئول امور بانوان در ورزش استان به عمل آمد.

 

 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد