مدیرکل ورزش وجوانان لرستان در مراسم بدرقه ورزشکاران به بازیهای آسیایی و پاراآسیایی چین گفت : حمایت از ورزشکاران و قهرمانان دغدغه اصلی مجموعه ورزش استان است و تا اعزام ورزشکاران به این رویداد مهم حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد

به گزارش صدای منتقد،  سید آرش قیاسیان گفت: تابحال به حساب هرکدام از ورزشکاران اعزامی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال واریز شده و قطعاً در صورت کسب عناوین در مسابقات آسیایی حمایت‌های بیشتری از قهرمانان خواهیم داشت. 

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد : در این بازیها ۱۳ ورزشکار ،۲ مربی و ۱ داور اعزام خواهند شد ضمن اینکه در حال حاضر ۲ ورزشکاران لرستانی در بازیهای آسیایی حضور دارند. 

قیاسیان ادامه داد: برنامه ریزی های مدونی از سوی هیات‌های ورزشی ، مدیران ستادی ورزشی و سایر مسئولان طراحی شده که در حد توان از قهرمانان حمایت گردد

بنابراین گزارش، در این دوره از مسابقات، ۱۳ ورزشکار، دو مربی و یک داور از لرستان حضور خواهند داشت که از این تعداد پنج ورزشکار برای نخستین‌بار در این دوره از مسابقات شرکت خواهند کرد. 

چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی روزهای ۲۲ تا ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۳ (۳۰ مهر تا ۶ آبان سال ۱۴۰۲) در شهر هانگ ژو برگزار خواهد شد.

 

 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد