مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبرداد: در مرحله اول جهاد آبرسانی نزدیک به ۲۱ روستا از روستاهای محروم استان آماده بهره‌برداری هستند.

به گزارش خبرنگار صدای منتقد، یاسر اکبریان در جلسه جهاد آبرسانی لرستان اظهار کرد: سرعت اجرایی طرح جهاد آبرسانی در استان در طی ۷ ماه گذشته روند مناسبی داشته است و انتظار داریم این روند مطلوب همچنان حفظ شود.

وی گفت: خوشبختانه مجموعه همکاران و بسیج سازندگی به نمایندگی از قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در حال فعالیت‌های شبانه روزی برای تکمیل آبرسانی به روستاهای محروم استان هستند و مشاهده شده یک باب مخزن را در کمتر از ۱۵ روز به سرانجام رسانده که این نشان از اقدام جهادی و تعهد به حل مشکلات مردم توسط مجموعه شرکت آبفا و بسیج سازندگی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خاطرنشان کرد: در مرحله اول نزدیک به ۲۱ روستا از روستاهای محروم در قالب طرح جهاد آبرسانی آماده بهره‌برداری هستند و تا پایان سال امیدواریم تعداد قابل توجهی از این روستاها از نعمت آب سالم برخوردار شوند و در نهایت تا پایان دولت سیزدهم همه تعهدات فی ما بین شرکت آبفا و بسیج سازندگی در حوزه آبرسانی روستایی به سرانجام برسد که با بهره‌برداری از این طرح بیش ۷۱ هزار نفر از مردم روستاهای محروم استان از آب لوله کشی سالم بهره‌مند خواهند شد.

لازم به ذکر است طرح جهاد آبرسانی در استان لرستان با اعتباری بالغ بر ۴۲۵ میلیارد تومان جهت آبرسانی به بیش از ۱۲۵ روستا محروم و فاقد آب لوله کشی در استان از ابتدای دولت سیزدهم شروع شده است.

 

خبرنگار: سجادجوانمرد