دکتر مانیا بیرانوند رئیس بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد از راه اندازی کلینیک اسکلروتراپی در این بیمارستان خبر داد و افزود : تمام تجهیزات کلینیک اسکلروتراپی آماده است و این کلینیک به زودی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش صدای منتقد، دکتر بیرانوند تصریح کرد : با تلاش های صورت گرفته خوشبختانه کلینیک CF بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد نیز راه‌اندازی شده است که از پزشکان فوق تخصص گوارش و ریه برای راه‌اندازی مجموعه کمک گرفتیم

رئیس بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد با اشاره به راه‌اندازی کلینیک قلب، اظهار داشت: در حال حاضر بیمارانی که دارای مشکلات قلبی عروقی هستند در سه شیفت در کلینیک قلب این بیمارستان با تعرفه دولتی معاینه می‌شوند.

دکتر مانیا بیرانوند از راه‌اندازی کلینیک زخم خبر داد و عنوان کرد: تا الآن در زمینه دستگاه وکیوم با مشکل روبرو بودیم که بیمارستان درحال خریداری این دستگاه است تا بتوانیم از وکیوم برای بیماران استفاده کرد.

وی ادامه داد: کلینیک غربالگری به داخل بیمارستان شهید رحیمی انتقال داده شد و تلاش می‌شود این کلینیک در هفته دولت سال جاری افتتاح تا غربالگری در این مرکز رایگان یا با تعرفه بسیار پایین دولتی انجام خواهد شود.

 

خبرنگار: سجادجوانمرد