رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در حوزه کارآفرینی و اشتغال‌زایی روند اعطای تسهیلات به شش بیمارستان خصوصی را هموار کرده‌ایم.

 به گزارش صدای منتقد،بهرام دلفان  در دیدار با اعضای خانه مطبوعات لرستان اظهار کرد: به دنبال حل ریشه‌ای مشکلات مردم در عرصه بهداشت و درمان هستیم و با جذب پزشکان در حوزه‌های فوق تخصصی، تخصصی و عمومی و تأمین دیگر نیروهای عرصه سلامت و رفع مسائل و مشکلات پیشروی آن‌ها، می‌خواهیم فضای روند خدمات مطلوب را به مردم ارتقا دهیم.

وی ادامه داد: همه فرایندها باید از مسیر قانونی خود گذر کنند و نقش جامعه رسانه‌ای لرستان در راستای پیشرفت و ایجاد فضای رشد و توسعه در همه بخش‌ها کلیدی و حائز اهمیت است.

دلفان گفت: سالانه ۲۴ میلیارد تومان در استان هزینه درمان حیوان گزیدگی افراد می‌شود که با وجود این چنین آمارهایی، باید متوجه وجود هزینه‌های جانبی سنگین برای تأمین سلامت مردم شد که در کنار آن بخش‌های دیگر نیز باید دیده شوند که خیلی از این مسائل در نهایت باید ردیف بودجه‌ای خود را داشته باشند که علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه دشمنان و با وجود سختی‌های موجود، باید برای نجات جان بیماران بنحوی مسائل را مدیریت کرد که کوچک‌ترین خدشه‌ای به سلامت آحاد جامعه وارد نشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان افزود: در حوزه کارآفرینی و اشتغال‌زایی روند اعطای تسهیلات به شش بیمارستان خصوصی را هموار کرده‌ایم تا بتوانیم علاوه بر پیشبرد اهداف درمانی و سلامت در استان، شاهد بکارگیری جوانان تحصیل‌کرده و دیگر نیروهای مورد نیاز باشیم.

وی بیان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه از پیشگامان تبیین خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم هستند. اعطا خدمات دندانپزشکی با تعرفه پایین در قالب یک تفاهم نامه برای آن‌ها، امکان پذیر است.