مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: سیاست کاری ما شناسایی افراد فاقد بیمه است که تاکنون ۹۹۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش رایگان بیمه شدند.

به گزارش  صدای منتقد،به نقل از ایسنا،محسن اسدبیگی  در بازدید از خبرگزاری ایسنا واحد لرستان اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا یک مجموعه پویا، فعال ‌و عملیاتی است.

وی ادامه داد: در حوزه بیمه سلامت از جمعیت استان نزدیک به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر یعنی بالای ۷۰ درصد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

اسدبیگی بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۷۵۰ میلیارد تومان هزینه به مجموعه‌های طرف قرار داد پرداخت کردیم.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان تصریح کرد: ۷۵۰ مرکز درمانی با ما قرار داد دارند و هزینه‌ها پیش‌بینی شده و ما نسبت به سایر بیمه‌ها حتی بیمه تکمیلی بدهی خود را زودتر پرداخت می‌کنیم که یک خدمت بی‌نظیر است.

وی بیان کرد: در کشور و استان خدمات فوق تخصصی داریم که در خیلی از کشورها که پیشرفته هستند اینگونه خدمات آرزو است.

اسدبیگی ادامه داد: با توجه به هزینه پایین و بالاترین کیفیت درمان در کشور می‌توانیم بحث توریست سلامت را داشته باشیم.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان بیان کرد: تاکنون پرداخت هزینه‌های سه دهک اول رایگان بود که امسال دو دهک چهار و پنج نیز اضافه شد.

وی تأکید کرد: سیاست کاری ما شناسایی افراد فاقد بیمه است که تاکنون ۹۹۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش رایگان بیمه شدند.

اسدبیگی افزود: بحث جدید ما صندوق صعب‌العلاج است، در این صندوق ۱۰۷ بیماری تعریف شده که سقف ندارد و علاوه‌بر فرانشیز خدمات بیشتری به این بیماران داده می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان با بیان اینکه نظر دولت حمایت از مردم ضعیف و مستأصل است، بیان کرد: هدف این است که آحاد جامعه تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

ایسنا