بزرگترین پروژه عمرانی ورزشی استان در آستانه بهره برداری با صرف ۱۰۰۰ میلیارد تومان در پروژه ورزشگاه جدید خرم‌آباد

 استاندار لرستان گفت : ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در دولت سیزدهم در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش صدای منتقد، فرهاد زیویار با اعلام این خبر گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد به مدد دولت سیزدهم جان دوباره‌ای گرفت و یکی از پروژه‌های عمرانی لرستان است که تکمیل خواهد شد و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

، فرهاد زیویار در بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی انجام شد، بیان کرد: تکمیل پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد در مراحل نهایی قرار دارد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه نصب تاسیسات و تجهیزات، تکمیل سرویس بهداشتی و حمام، سونا، ژنراتور و کاشت چمن عمده کارهایی است که از ورزشگاه باقی مانده است.

زیویار با اشاره به اینکه پیست تارتان، رنگ‌آمیزی، تجهیز بخش VIP همزمان در حال انجام است، عنوان کرد: مردم، ورزشکاران و ورزش‌دوستان در نهایت می‌توانند پاییز از این ورزشگاه استفاده خواهند کرد.

استاندار لرستان اظهار کرد: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌‌آباد به مدد دولت سیزدهم جان دوباره‌ای گرفت و یکی از پروژه‌های عمرانی لرستان است که تکمیل خواهد شد و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه رویکرد دولت سیزدهم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است، عنوان کرد: پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر یکهزار میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری خواهد رسید‌.

 

خبرنگار: سجادجوانمرد