مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خلیج‌فارس خرم‌‌آباد معتقد است که لجبازی سرپرست فدراسیون دوومیدانی باعث شده که مانع تیمداری این باشگاه شوند.

ایرج سپهوند با اشاره به نامه سرپرست فدراسیون دوومیدانی مبنی بر اینکه پلیمر خلیج فارس نمی‌تواند این فصل در لیگ این رشته تیمداری کند، تأکید کرد: امسال وارد پنجمین سال تیمداری شده‌ایم و با توجه به اینکه در رشته دوومیدانی سرآمد بوده‌ایم در کشور چه به لحاظ فرهنگی و ورزشی، قرار نیست به همین راحتی باشگاه ما را کنار بگذارند.

وی ادامه داد: ماه پیش برای تیمداری در فصل جاری لیگ دوومیدانی اعلام آمادگی کرده‌ و به فدراسیون نامه زده‌ایم و معلوم نیست سرپرست فدراسیون دوومیدانی چرا نمی‌خواهد ما تیمداری کنیم و علت این لجبازی و عناد چیست.

سپهوند یادآور شد: سوم مردادماه مجمع فوق‌العاده فدراسیون دوومیدانی برگزار شد که به‌خاطر ماه محرم، نتوانستیم شرکت در این مجمع شرکت کنیم و بنا نیست ایشان بگوید به ورزشکاران بدقولی کرده‌ایم، در چهار سال تیمداری هیچ ورزشکاری نمی‌تواند ادعا کند که ما حقش را پایمال کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خلیج‌فارس خرم‌‌آباد خاطرنشان کرد: در این سال‌ها چندین ورزشکار خارجی در دوومیدانی، بوکس و هندبال داشته‌ایم و بدون هیچ مشکلی تمام مفاد قراردادها اجرا شده است.

وی تأکید کرد: آقای داوری در مدت سرپرستی فدراسیون دوومیدانی، باعث نگرانی زحمت‌کشان این رشته شده و به‌جای اینکه برای افزایش تیم‌ها تلاش کند، مانع تیمداری هم می‌شود! البته چهار سال پیش در مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی ما به آقای داوری رای ندادیم و شاید همین موضوع سبب ارسال نامه‌ای شده که پلیمر نمی‌تواند این فصل در رقابت‌های دوومیدانی شرکت کند.

سپهوند گفت: از نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیر‌کل ورزش و جوانان استان و سایر مسئولان انتظار داریم که این موضوع را با جدیت پیگیری کنند و اگر حق با سرپرست فدراسیون دوومیدانی است، هرگز تیمداری نمی‌کنیم اما بنا نیست عده‌ای مغرضانه سد راه ما شوند و به استان لرستان ضربه بزنند.