اهدای مدال قهر مانی پارالمپیک جهانی به خانواده شهید مدافع امنیت ” ابوالفضل بهرام پور”/ قهرمانان و پهلوانان واقعی ما شهدا هستند.

 سجاد محمدیان” نائب قهرمان مسابقات پارالمپیک جهان با حضور در منزل شهید مدافع امنیت “ابوالفضل بهرام پور” مدال پرافتخار خود را تقدیم شهدای امنیت کرد. 

به گزارش صدای منتقد  در نهمین روز از ایام سوگواری آل الله و تاسوعای حسینی و به تاًسی از بصیرت و ولایت مداری حضرت ابوالفضل العباس (ع) سردار “یحیی الهی” بهمراهی “سید آرش قیاسیان” مدیر کل ورزش و جوانان استان،جمعی از اعضای بسیج ورزشکاران و هیئت عزاداران حسینی یل ام البنین(ع) محله رازی خرم آباد و  “سجاد محمدیان”، نائب قهرمان مسابقات پارالمپیک جهانی با حضور در منزل شهید والامقام ، مدافع امنیت” ابوالفضل بهرام پور” حاضر و مدال پرافتخار قهرمانی خود را تقدیم خانواده این شهید کرد.

در این دیدار سردار”یحیی الهی” ضمن تسلیت ایام سوگواری آل الله و تقدیر از مدیر کل ورزش و جوانان و ورزشکاران و پهلوانانی که در این مراسم حضور دارند اظهار داشت: این ایام که متعلق است به سید الشهدا(ع) ، ترویج   فرهنگ ایثار و شهادت است و ما شیعیان و پیروان اهل بیت درس گرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) هستیم و این جوشش و درس گرفتن در بین آزادمردان و جوانان و پهلوانان قطعا یک رنگ و بوی خاصی دارد.

سردار الهی گفت:امروز درجمع خانواده معظم شهید “بهرام پور” حضور پیدا کردیم تا ضمن تکریم، یادی کنیم از شهدا ، ما هر چه داریم مدیون شهدائیم ،اگر جایگاهی، نام و نشانی داریم، امنیت و آرامشی داریم مرهون خون این عزیزان است و بالاترین درسی که از مکتب آقا امام حسین (ع) می توانیم بگیریم درس از خود گذشتگی ، ایثار و شهادت است.

وی با بیان اینکه بنده سالها این افتخار را داشتم که در محضر شهدا چه در دوران دفاع مقدس و چه الان که بعنوان خدمتگزار مردم در لباس مقدس و سنگر انتظامی هستم و از نزدیک شاهد بودیم که روزانه شهدایی را در راستای امنیت و آسایش مردم تقدیم می کنیم گفت: این عزیزان جان عزیز خود را در راستای امنیت مردم در طبق اخلاص گذاشتند

فرمانده انتظامی استان لرستان افزود: شهدا از همه چیز خود گذشتند و به خوبی می دانستند در این معرکه ای که گام نهادند ممکن است برگشتی نباشد و اینان به راستی الگو و نماد غیرت و از خودگذشتگی هستند.

سردار الهی خاطرنشان کرد: بالاترین مولفه بعد از قهرمانی، پهلوانی است، کسی که از نظر جسمی قوی می شود ولی یک روح بزرگ و یک روح قوی دارد و به پهلوان تبدیل می شود و اینگونه حرکت های شما قهرمانان و پهلوانان هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است که برای خودمان می کنیم ، وی ادامه داد: به فرموده ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (مدظله العالی) زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا فضیلتش کمتر از شهادت نیست.

این مقام ارشد انتظامی استان خطاب به پهلوان “سجاد محمدیان” گفت: بنده تبریک می گویم به این برادر ورزشکار و قهرمان در مجموعه ورزش و جوانان استان که همه بارها شاهد بودیم قهرمانان و پهلوانان با روحیه از خود گذشتگی ، به محض دریافت مدال پرافتخار قهرمانی بر اساس ادای دینی که به شهدا دارند مدال خود را تقدیم شهدای عزیز می کنند.

سردارالهی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از این حرکت و روحیه پهلوانی و اخلاقی “سجاد محمدیان” برای تمامی ورزشکاران آرزوی موفقیت روز افزون کرد.

گفتنی است در ادامه این “سید آرش قیاسیان” مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسن (ع) و یاران باوفایش و تقدیر از حضور”سردا الهی ” و همکاران صدیق و زحمت کش انتظامی استان اظهار داشت: امروز در این روز تاسوعای حسینی حضور یافتیم تا تکریمی کنیم جایگاه شهدا ، بالاخص شهید والامقام “ابوالفضل بهرام پور” که یکی از شهدای شاخص عرصه دفاع از امنیت ملی کشور هستند و به خود می بالیم که این خانواده معزز چنین فرزندی رو تقدیم کردند.

قیاسیان گفت: ما نیز به رسم ادب با حضور مربیان، پیشکسوتان، قهرمانان و پهلوانان و بسیج ورزشکاران و به ویژه پهلوان “سجاد محمدیان” قهرمان مسابقات جهانی پارالمپیک و آقای بهرامی مربی پرتلاش ایشان، در روز تاسوعای حسینی  وظیفه خود دانستیم خدمت خانواده این شهید والامقام برسیم تا ضمن تکریم از خانواده های معظم شهدا بگوئیم که قهرمانان و پهلوانان واقعی ما شهدا هستند و ما درس گرفته از مکتب آقا امام حسین(ع) و این شهدای عزیزیم.

در پایان این مراسم پس از ذکر مصیبت و عزادارای ، توسط سجاد محمدیان نائب قهرمان مسابقات جهانی پارالمپیک ، مدال قهرمانی خود را به پدر شهید بهرام پور تقدیم کرد.

گفتنی است شهید “ابوالفضل بهرام پور” از هشدای عرصه نظم و امنیت است که در 25 مهرماه سال 1387 در شرق کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

 

 

خبرنگار: سجادجوانمرد