مالک باشگاه گفت :باشگاه پلیمر خلیج فارس لرستان بدنبال ساختار سازی و کشف استعداد های ورزش در بسیاری از رشته های ورزشی است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد،دکتر حسین رحمتی مالک جوان وورزشی باشگاه پلیمر خلیج فارس لرستان در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد این باشگاه در سال 1401وسیاست گذاری اهداف وبرنامه های  سال 1402پرداخت.

مالک باشگاه پلیمر در پاسخ به پرسش خبرنگار پایگاه خبری وتحلیلی صدای منتقد، در خصوص برخی حواشی ومشکلات این روزهای باشگاه در رشته دومیدانی تصریح کرد:باشگاه پلیمر خلیج فارس با هدف اعتلای نام ورزش لرستان در باشگاه داری به معنای خاص در رشته دومیدانی فعالیت خود را شروع کرد ودر این راه با جذب بازیکنان خارجی وملی پوش داخلی سه سال متوالی بعنوان قهرمان لیگ برتر شد ولی در سال جاری با توجه به برخی نامهربانی ها و حواشی مسئولان هیات دومیدانی تصمیم به انصراف از لیگ برتر در سال جاری کردیم.

وی افزود:با قدر دانی از تلاش های سه ساله سیاوش سپهوند رئیس هیات دومیدانی وآرزوی موفقیت برای این هیات در ادامه راه جدایی باشگاه پلیمر از لیگ برتر دومیدانی را مقطعی وموقت عنوان کرد وبا ابراز امیدواری به رفع مشکلات در سال 1403با قدرت بیشتر ویک تنفس یک ساله به این رقابت ها برمی گردیم.

وی افزود:در راستای واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی این باشگاه امادگی کامل برای در اختیار گرفتن مجموعه ورزشی شهید سبزی پرور را برای اعتلای ورزش لرستان در رشته های مختلف وراه اندازی کمپ های رشته های مختلف با الزامات قانونی وحمایت استانداری واداره کل ورزش وجوانان خواهیم داشت.

رحمتی افزود:مجموعه شهید سبزی پرور یکی از ظرفیت‌های مهم ورزشی شهر خرم‌آباد است که به دلیل دارا بودن موقعیت جغرافیایی در مرکز شهر و مساحت فراوان آن ، می‌تواند به یک مرکز مهم ورزشی کمک شایانی به توسعه ورزش استان کند.

مالک باشگاه پلیمر افزود:وجود باشگاه های خیبر و پلیمر وحضور در رشته های مختلف ورزشی را نقطه عطفی برای باشگاه داری وحمایت از ورزش قهرمانی در استان پر استعداد لرستان دانست وی حضور باشگاه پلیمر در رشته های بوکس وهندبال را در سال جاری از مهمترین برنامه های باشگاه دانست.

وی افزود:امسال هدف مهم ما حضور پر قدرت در هندبال است ودر این راه امیدواریم استانداری لرستان واداره ورزش با حمایت از این باشگاه ما را در هدف بزرگمان در لیگ برتر هندبال یاری دهند ودر رشته بوکس هم علاوه بر مسئولیت اجتماعی وتجهیز هیات بوکس وباشگاه پلیمر واستعداد یابی این رشته جذاب وپر مخاطب را حمایت کنیم.

در رشته دومیدانی که رشته اصلی وهدف گذاری ما بود با حضور ایرج سپهوند مدیر عامل پر تجربه ،کاردان وقهرمان اسبق دومیدانی لرستان نام لرستان را با باشگاه پلیمر تاریخی کردیم .

رحمتی افزود:متاسفانه برخی رفتارهای مشمئز کننده وبه دور از اخلاق توسط دوستان در دومیدانی وورود به حریم شخصی واحوال شخصیه بنده به هیچ وجه قابل گذشت نیست ودوستان را به خداواگذار می کنم وامیدوارم روزی با رفع کج سلیقگی ها آرامش به دومیدانی برگردد.

وی افزود:تنها باشگاه لیگ برتر دومیدانی بودیم که در بانوان بازیکن شاخص خارجی جذب کردیم وتنها باشگاه لیگ برتر بودیم که با نماد کل وسنبل اصالت قوم لر بر روی البسه ورزشی باشگاه در حوزه فرهنگی ومعرفی قوم بزرگ لر تلاش کردیم .

وی افزود:ما اهداف بزرگی در زمینه تیم داری درلیگ هندبال کشور داریم که شکر خدا در مرحله اول وصعود به لیگ برتر به هدف اولیه خود رسیدیم اما سیاست گزاری باشگاه به شکلی است که حضور در لیگ برتر فقط برای کسب یکی از عناوین اول ویا دوم وحضور درجام باشگاههای آسیا است و می خواهیم با کسب این  عنوان اولین تیم تاریخ ورزش های توپی لرستان باشیم
وی در ادامه افزود: هرچند این امر کاری بسیار سخت ودشوار می باشد اما ما با یقین واعتماد به مربی با دانش خود عزت رزمگر وجذب بازیکنان مورد نظر بدون تردید به هدفی کمتر ازآن راضی نیستیم
وی اظهار داشت: تاکنون حضور دو بازیکن خارجی با نظر سرمربی تیم قطعی شده است که بقیه بازیکنان مورد نظر هم با نظر سرمربی تیم جذب خواهند شد تا این تیم هرچه سریع تر آماده مسابقات شود
رحمتی درپایان از مدیر کل ورزش لرستان تقاضا داشت هرچه سریع تر مشکل کفپوش و رختکن سالن شهید چاغروند را مرتفع سازد تا این نیم بدون دغدغه میزبان رقیبان خود دراین سالن باشد و دیگر به مانند تیم خیبر به دلیل مشکلات زیر ساختی شاهد کوچ تیم دیگری از استان برای برگزاری بازی های خانگی نباشیم.