تمرین اعتراضی ورزشکاران ووشوی استان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: قرارداد هیئت فسخ شده/ اموال را به مکان نامعلومی انتقال داده‌اند

به گزارش صدای منتقد از لرستان، به دنبال تمرین اعتراضی ورزشکاران ووشوی لرستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان این حرکت را فرار رو به جلو دانست.

سیدآرش قیاسیان گفت: برخی ووشوکاران لرستانی روز گذشته به دلیل آنچه نبود سالن برای تمرین اعلام شده بود، مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان، تمرین اعتراضی انجام دادند که سید آرش قیاسیان در این رابطه گفت: هیئت ووشوی لرستان شش ماه است اجاره بها و انشعابات آب و برق سالن خود را علی رغم تذکرهای متعدد پرداخت نکرده و به همین دلیل با این هیئت فسخ قرارداد کرده‌ایم.

وی ادامه داد: سالن هیئت ووشوی لرستان هم اکنون به هیئت ووشوی خرم‌آباد واگذار شده است.

قیاسیان افزود: دبیر هیئت ووشوی استان در یک اقدام غیرقانونی پس از این اقدام اموال خانه هیئت ووشو را به صورت شبانه خارج می‌کند.

این مسئول یادآور شد: انتقال وسایل شخصی و تخلیه سالن هیئت ووشوی استان باید با حضور ناظر حقوقی اداره کل ورزش و جوانان انجام شود چرا که برخی از اقلام این هئیت جزو اموال دولتی است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان اضافه کرد: تخریب سالن هیئت ووشوی لرستان توسط برخی از اعضای این هیئت صورت گرفته و صورتجلسه این اقدام توسط نیروی انتظامی تنظیم و به مراجع قضایی ارسال می‌شود.

وی گفت: تمرین اعتراضی ورزشکاران ملی‌پوش ووشوی لرستان فرار رو به جلو است و هیئت ووشوی این استان هم اکنون هیچ گونه مشکلی برای سالن تمرینی ندارد.

قیاسیان اظهار کرد: این هیئت بدون مجوز اموال سالن را تغییر کاربری داده و به مکان نامعلومی انتقال داده‌اند