فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق مامورنما که با استفاده از تجهيزات پليسي اقدام به سرقت يک دستگاه خودروي سبک در يکي از استان هاي کشور کرده بود در شهرستان خرم آباد خبر داد.

به گزارش صدای منتقد، سردار”يحيي الهي” در تشريح جزئيات اين خبر بيان داشت: در پي وقوع يك فقره سرقت خودروي سواري جک توسط يک مامور قلابي که پس از دستبرد از محل به سمت شهرهاي جنوبي کشور متواري شده بود، شناسايي و دستگيري سارق در دستور کار ماموران انتظامي خرم آباد قرار گرفت.

وي ادامه داد: ماموران کلانتري ۱۶ خرم آباد با گشت زني هاي هدفمند با هوشياري کامل موفق به رويت و شناسايي خودروي مد نظر شده که پس از استعلام و مطمئن شدن از صحت موضوع طي يک عمليات مقتدرانه خودروي موصوف را توقيف و سارق مورد نظر دستگير و به مقر انتظامي انتقال دادند که پس از بازرسي از خودروي متوقف شده مقاديري البسه و تجهيزات پليسي نيز کشف شد.

فرمانده انتظامي استان لرستان ضمن بيان اينکه متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شده است از شهروندان خواست، در صورت مواجهه با افرادي که خود را پليس، مامور ادارات و يا شرکت هاي حفاظتي و مراقبتي معرفي مي کنند حتما” از آنان کارت شناسايي معتبر و در صورت لزوم حکم ماموريت از آنان بخواهند.